Burç Yorumları 24-31 Temmuz

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Burç Yorumları 24-31 Temmuz yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının yorumlarını yazdık.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Adalet duygusunun ön planda olduğu düşüncelerdesiniz. Eşinize veya partnerinize haksızlık etmemeye çalışın. Düğün yapacaklar eşiyle hem fikir olmaya özen göstersin. Yuva kurmaya korkanlar ilişkiyi zamana bıraksınlar. İş hayatınızda çalışma arkadaşlarınıza ön yargıyla bakmamaya çalışın.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Kariyerinizde doğru kararlar alıyorsunuz. İşinizde yoğunlaşıyorsunuz ve sağlam adımlar atıyorsunuz. Aile içi ilişkilerde sevgi ve saygının ön planda olmasına dikkat edin. İlişkisi olanlar kaygılarını bir tarafa bıraksın.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

Sosyal ilişkileriniz ve arkadaşlıklarınız ön planda olacaktır. Arkadaşlarınızı seçerken çok dikkatli davranın. Arkadaşlarınızla iyi geçinmeye çalışın. İş hayatınızda kıskançlıklardan uzak durun.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Gizli düşmanlar ve anlaşmazlıklar canınızın sıkılmasına neden olabilir. Dostlarınızın size karşı haksızlık yaptıklarını görebilirsiniz. İş hayatınızda sizin hakkınızda konuşanlara aldırmayın siz önünüze bakarak ilerleyin. Kırgın olmaktan uzak durun.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

İş ve kariyer alanında başarıya ulaşmak yaşam amacınız haline geliyor. Kariyer ve para konularında istekleriniz önünüze geliyor. Partnerinizin alıngan olması enerjinizi düşürebilir. Sevgi ve şefkati eşinizden esirgemeyin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Maddi konularda feraha kavuşmanız ve yatırım yapma fikirlerinizin gerçekleşmesi sizde rahatlamayı sağlayacaktır. Kariyerinizde yeni başlangıçlara yelken açmak için gerekli olan enerjiyi hissedeceksiniz. Kardeşleriniz sizin şefkatinize ihtiyaç duyuyor. Hafta sonuna doğru enerjiniz düşebilir.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

İleride gitmek üzere yurt dışı planları yapabilirsiniz. Eksik olduğunuz alanlarda eğitim görmek adına seyahat edebilirsiniz. Planlamalar adına doğru zamanlardasınız. Geçmişinize ait huzursuzluklar peşinizde olacaktır. Geçmişi bırakarak geleceğe bakmalısınız.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Aile, güven ve düzen sizi etkilemektedir. Ev içerisinde sizi huzursuz eden problemleri bulmak size huzur verecektir. Beslenme düzenine özen göstermelisiniz. Düzenli ve sağlıksız besinler tüketirseniz ileride kilo alacaksınız. Spor yapmaya özen gösterin. Aile içi ortaklıklarda doğru bir zamandasınız.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

İş yaşamında çalışmış olduğunuz kişileri iyi seçmeye çalışın. Birlikte çalışmış olduğunuz kişilere uyarılarda bulunmayın. Yanlış anlaşılmalara açık bir haftadasınız. Eşinizle ile huzursuz edici konuları konuşmaya çalışın. Eşiniz ile iyi vakit geçirmeye çalışın.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

İnanmak ve inandırıcı olmak yaşamınızda ön plandadır. İşi değiştirmek isteyenler haftanın ortasına kadar planlı ve programlı olsunlar. Aşk hayatınızda kendinizi ifade etmek hiç de zor olmayacaktır. İlişkinizin enerjisini güçlendirebilirsiniz.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Sorumluluklarınızın bilincinde oluyorsunuz. İş ve çalışma hayatınızda değişiklikler yapmak hayat enerjinizi yükseltiyor. Aşk hayatınızda inanmadığınız hiç bir ilişkiye başlamayın. Aile içi ilişkilerinizi güçlendirmelisiniz.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Size problemlerini anlatan dostlarınıza yardımcı olabilirsiniz. Fikir verin ama dahil olmayın. İçsel huzurunuzu korumaya çalışın. İş hayatınızda da düzeninizi koruyun. Eklem ağrılarınız olabilir dikkatli olun.

Burç Yorumları 24-31 Temmuz-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Latest posts by Admin (see all)

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir