Dünyanın En Zengin YouTuberları Listesi

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Dünyanın En Zengin YouTuberları Listesi yazımızda en popüler kişisel YouTuberların listesi, takipçi sayılarını, toplam izlenme sayılarını ve kanallarının net değerlerini yazdık.

ryan-higa

Ryan Higa

2006 yılında YouTube yolculuğuna başlamıştır. NigaHiga olarak tanınmaktadır. Toplam görüntülenme sayısı 3 milyarı bulurken tam 19 milyon takipçisi bulunmaktadır. 2,5 milyon dolarlık bir serveti olduğu tahmin edilmektedir.

jenna-marbles

Jenna Marbles

Jenna Nicole Mourey, 2,9 milyon dolarlık bir kazancı olduğu tahmin edilmektedir. Kanalı bir kadın tarafından yönetilen 2. en büyük kanal olarak göze çarpıyor. 2.2 milyarlık toplam görüntülenme almıştır.

zoella

Zoella

Zoe Elizabeth Sugg, Zoella280390 isminde YouTube kanalı çok popülerdir. 950 milyon izlenme sayısı ve 11,7 milyon takipçisi bulunmaktadır. 3 milyon dolarlık bir kazancı olduğu belirtilmektedir. Kendi güzellik malzemelerini tanıtıyor ve kendi kitabını da yazmıştır. Tanıtım ve reklam açısından kanalını çok iyi kullanmaktadır.

markiplier

Markiplier

Mark Edward Fischbach, 6 milyon dolarlık bir serveti vardır. 7 milyarlık bir izlenme ve 17 milyonluk bir takipçi sayısı vardır. Oyun videoları ve yorumlar ile kanalını büyütmüştür.

fine-brothers

Fine Brothers

Tepki videoları yayınlamaktadırlar. Benny ve Rafi Fine kardeşler kanalı yönetmektedir. 5 milyar izlenme ve 15 milyon takipçi sayısına ulaşmışlardır. 5.7 milyon dolarlık bir değerleri mevcuttur.

rosanna-pansino

Rosanna Pansino

YouTube’de yemek ve şovu birbirine harmanlayan çok ünlü bir kadın YouTuber’dır. Kanalında yapmış olduğu yemekleri bir kitap haline getirerek Amerika’da en çok kitap satan kişi olmuştur. 1,8 milyar izlenme,8,2 milyon takipçi ve net değeri 6 milyon dolardır.

tyleroakley

Tyler Oakley

Tyler’ın kanalı 620 milyon izlenme ve 7,9 milyon takipçiye sahiptir. Pop kültürü ve mizah konularında konuşmalar yapmaktadır. 6 milyon dolarlık bir serveti vardır. Kitap yazanlar kişiler arasına Tyler’da katılmıştır.

lilly-singh

Lilly Singh

Kanadalı bir YouTuber’dır. llSuperwomanll adında kanalı vardır. 1,8 milyar izlenme ve 11 milyon takipçisi bulunmaktadır. Dünyanın en çok kazanan YouTuberlar listesinde yer almıştır. Net değerinin 7,5 milyon dolar olduğu tahmin edilmektedir. Lilly, uzun metrajlı bir film yayınlamıştır ayrıca 2017 yılında ilk kitabını da çıkarmıştır.

roman-atwood

Roman Atwood

Vlog videoları çekmesiyle ünlüdür. Kanal değeri 8 milyon doların üzerindedir. RomanAtwoodVlogs kanalı 3,3 milyar izlenme ve 12 milyon aboneye sahiptir. Diğer kanalı RomanAtwood’da ise 1,3 milyar izlenme ve 10,3 milyon takipçi sayısı bulunmaktadır.

pewdiepie

PewDiePie

YouTuberların kralıdır. En çok kişisel takipçiye sahip kanaldır. Felix Arvid Ulf Kjelberg‘ın kanalı YouTube’ın simgesel ögesi olmuştur. 27 yaşındaki YouTuber’ın kanalı 54 milyon takipçi sayısına ulaşmıştır. Bir çok ülke nüfusundan fazla takipçisi vardır. PewDiePie kanalının net değerinin 61 milyon dolar değerinde olduğu söylenmektedir.

Dünyanın En Zengin YouTuberları Listesi.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir