Yabani Hayatı Anlatan Genç Youtuber

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Yabani Hayatı Anlatan Genç Youtuber yazımızda Aiden adında genç bir vahşi hayat seven çocuğun bilgilerini sergilediği ve güzel bir sunum ile video hazırlayıp nasıl popüler hale geldiğini yazdık.

aiden-kesfedilme

Genç Zooloğun Keşfedilme Serüveni

Amerika‘nın Florida Eyaletinde yaşayan Aiden Miramar genç yaşta yabani hayata merakıyla öğrendiklerini diğer herkesle paylaşarak büyük bir kitlenin sahibi oldu. Ablası Britney Cooke’ın Twitter hesabından kardeşi Aiden’in yabani hayatı anlattığı videosunu paylaşmasıyla Florida’da ki insanların dikkatini çekmeyi başardı. Ağaçlar hakkında ve hayvanlar hakkında bilgilendirme yapması genç zooloji meraklısını bir anda popüler hala getirdi. Aiden, bitkiler ve hayvanlar hakkındaki uzmanlıklarını videolarda göstermeyi çok iyi biliyor. Popüler olmasını sağlayan videosunda bir ağacı keşfeder ve ayrıntılarını anlatmaya başlar. Daha sonra ağacın üzerinde bulunan farklı karıncaların özelliklerini anlatır. Asya uzun boynuzlu böcek popülasyonunu anlatarak konuşmasına devam eder. Bir ağacın nasıl yaşının bulunacağına dair bilgileri vererek anlatımını sürdürür. Güzel anlatımı onun herkes tarafından ilgiyle izlenmesini sağlamıştır.

2 Dakikalık Video’nun Etkisi

Yapmış olduğu 2 dakikalık videoda tüm bilgisini konuşturuyor ve eğlenceli yapısıyla onu izleyenleri kendine bağlamayı biliyor. Ablası Britney Cooke’ın Twitter hesabında Aiden için bir sürü olumlu yorum yapan kişi oldu ve bu yorumlarda onu Youtube kanalı açmasına teşvik etti. Bir çok kişi Aiden’in öğrettikleri için ona teşekkür etti. Aiden’i izleyen ve videosuna yorum yapan bir çok kişi onun kendi televizyon programını yapmasını istiyor. Büyüyene kadar Youtube kanalıyla idare edecek gibi gözüküyor. Genç Zoolog bu bilgi ve isteğiyle iyi bir belgeselci olabilecektir.

aiden-the-zoologist

Aiden’in Youtube Kanalının Büyümesi

Doğal bir şekilde öğrettikleri için herkes Aiden’e teşekkür ediyor. Youtube video kanalının şimdiden çok fazla takipçisi oldu ve ilerlemeye büyük bir hızla devam edecek gibi gözüküyor. Aiden’i takip eden kişiler ne zaman doğa kanalını sunacağını merak ediyorlar. Yakın zamanda oluşturduğu Youtube kanalında 25000 takipçisi bulunuyor. Bu sayının gün geçtikçe artacağı görülmektedir. Bir Discovery Channel belgesel serisi olmasa da Youtube’da doğa ve vahşi yaşam belgeseli çekmeye başlayacağını söylüyor. Aiden’in Aiden The Zoologist Youtube Kanalına buradan üye olabilirsiniz.

Yabani Hayatı Anlatan Genç Youtuber.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com