Burç Yorumları 22-28 Mayıs 2017

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Burç Yorumları 22-28 Mayıs 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız. Haftalık burç yorumları:

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu kötü gözükmektedir. Maddi konularda yaşamda nasıl ilerlemeniz gerektiğini düşüneceksiniz. Çevrenizdeki insanların samimiyetlerini sorguluyorsunuz. Kişilere karşı düşünceleriniz doğru çıkıyor kendinizden şaşmayın. İş yaşamınızda dengeli olmaya çalışın. Değerli olduğunuzu bilin ve kişileri kendinizden uzak tutmayın.

Boğa Burcu(21 Nisan-20 Mayıs)

Boğa burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Eleştirilmekten korkmayın ve doğallığınızı koruyun. İlişkilerinizde etrafa kötü duygular yaymayın ummadığınız başınıza gelir. İş hayatınızda ihmalci olmayın çalışmayı sevdiğiniz için işinize konsantre olun ve mutluluğu yakalayın. İş hayatınızı asla ihmal etmeyin.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu kötü gözükmektedir. Maddi konularda arzu ettiğiniz kazancı elde edemiyorsunuz bu sizde sıkıntı oluşturuyor. Plan yapmadan ani kararlar vermeyin. İş değiştirmek isteyenler kararından vazgeçmelidir.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkilerinizde detaycı olmaktan vazgeçin. Bu ilişkinize zarar veriyor. Unutamadığınız sorunlar sizin sağlığınızı bozuyor, geçmişteki problemleri unutun size bir yararları yok. Dertleriniz sizi hasta ediyor bunlardan kurtulmayı deneyin. İş hayatınızda sizi çekemeyenler olabilir.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumlar iyi gözükmektedir. Gergin olabilirsiniz sakin olmaya çalışın. Sinir sisteminizde bozukluklar olabilir. İş hayatınızda aceleci olmayın. İlişkinizde fazlaca kıskanç tavırlar takınmayın. Ruh sağlığınıza dikkat edin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Çevrenizdekiler tarafından haksızlığa uğrayabilirsiniz dikkatli olun. Sizi üzenleri siz affedin bu size yakışan davranıştır. Para biriktirmek istiyorsunuz fakat bir türlü birikim olmuyor ise bunu sıkıntı yapmayın. Para ihtiyaçlara gidiyor ve bir zaman sonra birikecektir. Eşi olanların eşleriyle olan ilişkileri güçleniyor. Diş ve kemik yapısına dikkat edin.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Ailenizdeki büyüklerde sağlık sorunları oluşabilir. Bunun dışında güzel bir hafta geçiriyorsunuz. Kazançlı çıkacağınız işler gerçekleştiriyorsunuz. Önemli iş anlaşmaları yapacaksınız. Güvenle yolunuzda ilerlemeye devam edin.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Başkalarının hayatına çok karışıyorsunuz bunu onların iyiliği için yapıyorsunuz fakat ters tepebilir. Eğitimde yükselme dönemine girdiniz. Yalnız olanlar sağlam ve uzun süreli olacak ilişkiye başlayacaklar.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Çalıştığınız yeri değiştirmek istiyorsunuz. Kızgınlıkla bir yerleri değiştirmeyin. Kendinizi hazır hissetmeden yaşantınızda değişiklikler yapmayın. Baş ağrılarına ve ruhsal ağrılara dikkat edin.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumları iyi gözükmektedir. Duygusallığınız aşırı derecede artıyor. Yanlış anlaşılabilirsiniz dikkatli olun. Öfkenizi kontrol etmeniz gerekiyor. Çok iyi paralar kazanacaksınız. Göz sağlığınıza dikkat edin. Bereketiniz artıyor bunun daha fazla olması sizlerin elinde.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. İlişkilerinizde iyi bir düzenleyici olacaksınız. İyi paralar ve fırsatlar sizle olacaktır. İlişkilerinizde seçici olmaya özen gösterin. Sizi bırakan kişilerin arkasından gitmeyin size bir faydası dokunmayacaktır.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumları iyi gözükmektedir. İftiraya ve haksızlığa uğrayabilirsiniz buna karşı önleminizi alın. Psikolojiniz bozulabilir. Maddi konularda problem yaşadığınız her şeyi aşıyorsunuz ve para kazanıyorsunuz. İlişkilerinizin sağlığına dikkat edin. Hiç kimse için kendinizi harcamayın.

Burç Yorumları 22-28 Mayıs 2017.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com