Yüz Germe Bitkisel Çözüm

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Yüz Germe Bitkisel Çözüm yazımızda doğal evde hazırlayabileceğiniz bitkisel karışım ile yüzünüzü gerdirebileceğiniz karışım hazırlayacağız ve karışımdan önce yapılacak masaj ile kan akışının hızlandırılmasını yazacağız.

patatesli-yogurt-maskesi

Doğal Yüz Gerdirme

Yüz germe estetiği olmadan evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz maske ile gerilmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Yapacağınız maske cildinizi toparlar, kırışıklıklarınızı azaltır. Yapacağınız yüz germe maskesini gün aşırı kullanın. Tek sefer kullanma yetmeyecektir. İşin püf noktası sürekli kullanımdadır. Yüz germe maskesi ile açılan gözenekleriniz yavaş yavaş kapanır ve içlerine yağların girmesini engeller. Sivilcelerin oluşmasını da engeller. Cildi toparlar.

Malzemeler

  • 1 adet patates
  • 1 çay bardağı kadar süzme doğal yoğurt

Hazırlanışı

Yapacağınız yüz germe maskesi her cilde uygundur. Yağlı, kuru, hassas her cilde uygundur. 15 dakika kadar cildinizde tutun ve ardından yıkayın. Maskeyi hazırlamaya gelirsek, ilk önce patatesleri haşlayın. Bir kasenin içinde bu haşlamış olduğunuz patatesleri ezin. Patateslerin püre haline getirene kadar kaşık yardımıyla ezin. İçerisine 1 çay bardağı kadar süzme yoğurdunuzu ekleyin. Yoğurdu patatesin büyüklüğüne göre arttırabilirsiniz. Patates ezmesini ve süzme yoğurdu krem kıvamına gelene kadar karıştırın. Haftada 2 kere kullanmanız önerilir. 45 yaşın üzerindeki kişiler 2 günde 1 yapabilirler.

yuz-masaj-aleti-roll

Uygulanışı

Doğal yüz germe maskesini yüzünüze uygulamadan önce yüzünüze yüz masaj aleti tik ağacından yapılan roll aletini uygulayın. Bu alet yüzünüzün kan akışını hareketlendirecektir. Kan dolaşım hızı yüzünüzün gençleşmesini sağlayacaktır. Rollu uygularken yüzünüzde hiç bir şey olmasın. Temiz bir cilde bu masaj aletini uygulamanız yüzünüze iyi gelecektir. Kas çalışması yaparmış gibi roll masaj aleti yüzünüzdeki kasları hareketlendirecektir. Sürekli yapılmada yüzünüzün canlandığını göreceksiniz. Yapmış olduğunuz maskeyi yüzünüzün kan dolaşım hızını arttırdıktan sonra kullandığınızda daha iyi etki gösterecektir. Yüz germe maskesini yüzünüzün göz altı hariç her  yerine bolca sürün. Kalan karışımı bir kavanoza koyup dolaba koyabilir ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Bozulma gibi bir derdiniz olmaz.

Yüz Germe Bitkisel Çözüm.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com