Altın İğne ile Yüz Gençleştirme

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Altın İğne ile Yüz Gençleştirme yazımızda sağlıklı cildin nasıl olması gerektiği, yaz aylarında kullanılan cilt gençleştirme uygulaması altın iğnenin nasıl yapıldığı ve kaç seans sürdüğünü yazacağız.

saglikli-cilt

Sağlıklı Cilt Yapısı

30 yaşlarından itibaren yüzünüze artık bakım yaptırmanız gerekebilir. Zamanla dokular yıpranmış ve yüzün kendini onarma hızı yavaşlamış olacaktır. Cildinizdeki nem oranı azalmaya başlar. Kolojenleriniz azaldığı içinde yüzde kırışıklıklar ve sarkmalar oluşmaya başlar. Cildinize yapacağınız yatırımlar sayesinde kendini toparlayarak yaşlanmayı geciktirebilir. Cildinize uygulayabileceğiniz yapıcı ve onarıcı işlemler ile yüzünüzün gençleştirilmesi mümkündür. Sağlıklı ciltte parlak, dolgun ve sıkı olması gibi özellikler bulunur. Lekesiz ve izleri olmayan bir cilt sağlıklı bir cilttir. Eğer bunlar sizde yok ise cildinizin bir takım problemleri var demektir.

altin-igne

Altın İğne Tedavisi

Altın iğne tedavisi en son teknoloji ile cildinizin tedavisi yapılmaktadır. Yaz döneminde lazer ile yüz tedavisi kaldırılmış bulunmaktadır. Çünkü güneş ışınları tedavi edilen yüzde lekeler oluşturacağı için lazer tedavisi yapılmamaktadır. Bu dönemde lazer tedavisi yerine altın iğne tedavisi uygulanmaktadır. Altın iğne tedavisinde deriye iğneler yardımıyla radyo frekans enerjisi verilir. Bir alet yardımıyla tüm yüzünüz taranır ve problemli olan noktalar bulunur. Küçük iğneler buralara koyulur. Ardından iğnelerin uçlarından radyo frekans enerjisi verilir. Bu frekanslar derinizin çok altına kadar iletilir. Derinin altında bir radyo frekans enerjisi oluşur ve yüzünüz bu enerjiden etkilenmez. İçeride oluşan sıcaklık ile kolojen yapı tekrar örülmeye başlar. Bozuk olan deri bu işlem ile tekrar yapılanıyor ve sağlıklı deri üretilmiş oluyor. Altın iğne tedavisi tüm yüze yapılabilmektedir. Bunun yanında ellere, kollara, gıdığa ve gevşemiş olan vücudunuzun her yerine yapılabilmektedir.

altin-igne-yuz-genclestirme

Altın İğne Seansları

Altın iğne ile cildinizin kalitesi artmaktadır. İlk seanstan itibaren daha parlak ve canlı bir cilde sahip olmaktasınız. Altın iğne tedavisi 3-6 arası seans olarak yapılmaktadır. Ayda 1 kere seans yapılmaktadır. Cilt gençleştirme seansı 3 kere olurken, cildinizde hasar var ise lekeler, yaralar, izler gibi bu seans 6’ya kadar çıkmaktadır. Altın iğne ile cilde bilinçli olarak hasar verilir ve bozuk olan derinin kendini yenilemesi sağlanır. Hasarlı olan bölgenin uyarılarak kendini tedavi etmesi sağlanır. İğneler altın kaplıdır ve kişiye özel olarak üretilmektedir. Altının iletken özelliği önemli olduğu için kullanılmıştır.

Altın İğne ile Yüz Gençleştirme.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental
loading...

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir