Çavuşbaşı Hayır Kermesi 2017

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Çavuşbaşı Hayır Kermesi 2017 yazımızda kermesin başlangıç ve bitiş tarihini adresini ve kermeste bulanan yiyecek ve malzemelerin listesini yazacağız.

cavusbasi-hayir-kermesi-menu

Beykoz Çavuşbaşı Hayır Kermesi

Kız ve erkek Kuran kursunda okuyan talebeler yararına yapılan hayır kermesine davetlisiniz. Çavuşbaşı kermesinin açılışı 3 Mayıs 2017 Çarşamba günü saat 10:30 kapanışı ise 14 Mayıs 2017 Pazar günüdür. Kermes saat 9’dan akşam 10’a kadar sizlere hizmet vermektedir.

2017’nin ikinci kermesi açılışı 20 Eylül Çarşamba günü saat 11:00’dir. 20 Eylül Çarşamba-1 Ekim Pazar 2017 tarihlerinde sabah 09:30 akşam 20:30’a kadar açıktır. Beykoz Çavuşbaşı’nın Gelişim Süreci öğrenmek için yazımıza göz atabilirsiniz.

Adres: Yavuz selim mahallesi Dutdere caddesi no:10 Çavuşbaşı / Beykoz / İstanbul — Çavuşbaşı Talebe Yurdu Bahçesinde yapılmaktadır.cavusbasi-kermesi-doga

 

 

Kermes’te yiyecek olarak;

Kermes döneri, et şiş dürüm, zeytinyağlı sarma, ızgara köfte, ekmek arası köfte,  adana ve urfa kebap, içli köfte, çiğ köfte, ev baklavası, tavuk ızgara, tavuk adana dürüm, tavuk çıtır, lahmacun, su böreği, gözleme, kızartma ve salata, pasta ve kurabiye çeşitleri, künefe, trileçe, aşure, sütlü tatlılar, mantı, börek, sıcak çay, ayran, osmanlı şerbeti, şalgam, niğde gazozu, maden suyu, limonata ve portakal suyunu bulabilirsiniz. Ayrıca tepsi şeklinde et çeşitlerini de toplu halde alabilirsiniz.

Kermes’te eşya olarak;

Bay bayan giyim, iğne oyaları, havlular, kanaviçeler, seccadeler, pike takımları, çocuk giyim, nevresimler, yatak örtüleri, kaligrafi sanatı, vitrin takımları, klozet takımları, mutfak takımları ve dahasını bu kermeste bulabilirsiniz. GELENEKSEL ÇAVUŞBAŞI KERMESİ sizleri bekliyor.

Geleneksel Çavuşbaşı Kermesi Drone Görünüm


Çavuşbaşı Hayır Kermesi 2017.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir