Burç Yorumları 24-30 Nisan 2017

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Burç Yorumları 24-30 Nisan 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Burç Yorumları

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta yaşamınızda cesaretiniz artıyor. Doğruları ve yanlış olan şeyleri daha rahat göreceksiniz. Küçük olanlar büyüklerinin sözlerine önem versin faydasını göreceklerdir. Para konusunda size büyük fırsatlar geliyor.

Boğa Burcu(21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta ile birlikte rahatlama dönemine girdiniz yapmanız gereken işleri çok da önemsemiyorsunuz. Gerginliklerden sakinliğe geçiş yaşıyorsunuz. Sonuçlanmayı beklediğiniz işler sonuçlanacaktır. İş yerlerinde terfi edeceksiniz. Bunun yanı sıra ortak işlere girmeyin. Bereketiniz artıyor ve kalıcı olacaktır.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, para ve aşk durumları kötü gözükmektedir. Bu hafta iletişime dikkat edin. Etrafınızda dedikodular olabilir onlara da dikkat edin. Ruh halinizin gergin olması kavgalara davetiye çıkartıyor bu yüzden kargaşadan uzak durun. Sakin ve dikkatli olmaya her zamankinden fazla dikkat edin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkinizi yaşarken diğer kişilerin sizi etkilemesine izin vermeyin. Ailenizi ve arkadaşlarınızı başka insanlarla dedikodu malzemesi olarak kullanmayın. Maddi konularda iyi fırsatlar sizleri bekliyor. Hatalarınızdan ders almaya özen gösterin.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. İyi bir ilişki içerisindesiniz fakat evliliğe hazır olup olmadığınıza tam olarak karar veremediniz. Güvensizliklerinizi aşarak yaşama devam kararı alacaksınız. Sizden yardım bekleyen ve şefkat bekleyen kişilere şefkat vereceksiniz. Kaybettiğiniz ne varsa geri alacaksınız. Güven duygunuz inanılmaz derecede artıyor. Bu hafta gayet iyi durumdasınız.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Ufak tefek güvensizlikler sevdiğinize karşı oluşuyor. Yersiz şüphe yapmayın ve hayatınızda net olun. İş hayatınızda çabalarınızın karşılığını alacaksınız. Ufak kazalara karşı dikkatli olun. Güven duygunuzu arttırın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların para, aşk ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Her konuda net olduğunuz bir haftadasınız. Aşk hayatınızda size şok yaşatacak durumlar söz konusudur. Aşk hayatınızda egonuzu bir kenara bırakın. İş konusunda olumlu sonuçlar gelecektir.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta yine verimli ve sonuç odaklı bir durumdasınız. Kıymetinizi bilmeyenlere yol verme zamanınız gelmiştir. Size hırs yapanları kendi haline bırakın. Spora başlayabilirsiniz enerjiniz çok yüksek.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Hayattaki duruşunuzu sorgulayacaksınız. Bu hafta sakin bir hafta geçiriyorsunuz. Sağlığınız hakkında endişelenmeyin. Kendinizi haksız yere eleştirmeyin. Kendinize değer verin yoksa diğer insanlarda size değer vermez.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Çevrenizde başına kötü olay gelen insanların etkisinde kalarak sizinde başınıza gelebilme endişesi yaşıyorsunuz. Olaylar karşısında korku yaşamayın. Diğer insanlara acımayın yoksa sizde acınacak hale düşersiniz.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Sağlık konusunda gereksiz endişe yapıyorsunuz. Aşka hayatında değişim rüzgarları yaşanıyor. İlişkisi olanlar evliliğe adım atabilirler. Kısmetiniz açılıyor değerlendirin.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların para, sağlık ve aşk durumları mükemmel gözükmektedir. Size hata yapanlar sizden özür dileyebilir. Mayıs itibariyle evlenme kararı alabilirsiniz. Enerjiniz artıyor. İşlere azimle yaklaşın. Bu hafta aile içi kırılmalar düzeliyor.

Burç Yorumları 24-30 Nisan 2017.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Latest posts by Admin (see all)

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir