Burç Yorumları 10-16 Nisan 2017

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Burç Yorumları 10-16 Nisan 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Hırslı olmanız bu hafta zararınıza yol açacaktır. Maddi konularda düşünmeden harcamalar yapmayın. Kendinizi hor görmeyin ve cesaretli olun. Kariyerinizde risk almayın. Aşk hayatınızda şanslı bir haftadasınız. Göz  sağlığınıza dikkat edin.

Boğa Burcu(21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkilerinizde ve yaşamınızda düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Bol bol düşünün ve ona göre hareket edin. Sizin hakkınızda yapılan yorumlara karşı çok ilgilisiniz. Sezgileriniz artıyor. Beklemediğiniz bir yerlerden para ve yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların para, aşk  ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Çalıştığınız işte veya eğitimde yapmış olduğunuz çalışmalar sonuca varıyor. Şuan ki işinizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Sabrettiğiniz ne varsa meyvelerini toplamaya başlıyorsunuz. Bunun yanında egonuzu kontrol altına alamazsanız her şeyin tersi olur ve zararlı çıkmış olursunuz.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumları iyi gözükmektedir. Yaşam standardınızı sorgulama eşiğindesiniz. Üzerini kapattığınız sorunların üzerine gidin ve onları çözün bu size daha iyi bir ruh hali getirecektir. Yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla buluşma gerçekleştirebilirsiniz. Konuların özüne inerek çözümleme yapın yüzeysel bakmayın olaylara.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumu iyi gözükmektedir. İlişkinizde sorun olan ve problem oluşturan şeylerin üzerine giderek ayrılmalar ve anlaşmazlıklar yaşanabilir. Bugüne kadar içinizde biriktirdiğiniz tüm sorunları gün yüzüne çıkarıyorsunuz ve sevdiğinizle bu durumu tartışıyorsunuz. Sorununuz olan kişilerle ayrılma vaktiniz gelmiştir. Bırakın kendi yoluna gitsin. Hayattaki umudunuzu asla yitirmeyin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Sorumluluklarınızı unutmayın. Güveninizi kaybetmeyin ve oluşan maddi sorunların geçici olduğunu bilin. Oluşan gerginliklere karşı sakin olun ve bunların geçici durumlar olduklarını bilin. İlişkinizde küçük sürprizler bekleyin. Yaşam enerjiniz yükseliyor ve mutlu bir haftaya giriyorsunuz. Kaybettikleriniz geri geliyor. Plan yaparken sevgiyi temel alın.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların para, aşk  ve sağlık durumları mükemmel gözükmektedir. Sizde olan ışığı bu hafta çevrenize yayıyorsunuz. Planladığınız tüm işler tek tek sonuca varıyor. Yapamadıklarınızı ve yaşayamadıklarınızı bu hafta itibariyle gerçekleştireceksiniz. Bu hafta sizin için çok güzel bir hafta olacaktır. Bol bol su içmeye özen gösterin.  Burç Yorumları 10-16 Nisan 2017.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. İş ve eğitim hayatınızı hesaplayıp planlamanız gerekiyor. İlişkilerinizde dengeyi iyi kurun. Çevrenizi ve bedeninizi iyi gözlemleyerek hareketlerinizi ve davranışlarınızı planlayın.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Kariyer ve para konusunda ihmalleriniz var. Özgür kişiliğinizi bu hafta yaşıyorsunuz. Spora ve diyete başlayacaksanız bu hafta itibariyle başlamanız tavsiye edilir.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumları iyi gözükmektedir. İlişkileri olanlar hırs ve kin duyguları sizi olumsuz etkileyecektir. Bu duygulara kapılmamaya çalışın ki ilişkinizde bozulmalar ve kavgalar çıkmasın. Hırslı ve öfkeli davranırsanız zararlı çıkan siz olursunuz. Gerilimlerden ve olumsuzluklardan uzak durun. Seyahat planı yapamadığınız için sinirlisiniz fakat bunu çok dert etmeyin. Kazandığınız parayı az bulmaktan vazgeçin çok para gelmesini kendinize layık görün. Hayallerinizi geliştirmeye ihtiyacınız var.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Kazalara karşı dikkatli olun. Düşünmeden konuşmamaya özen gösterin. Yatırım ve para konusunda çok verimli bir haftadasınız. Dikkat seviyenizi arttırın. Eşinizle yalnız kalarak keyifli anlar yaşayın.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların para durumu mükemmel, aşk ve sağlık durumları iyi gözükmektedir. Daha önce yaşadığınız olumsuz duygular aklınıza gelebilir. Ruh sağlığınıza dikkat edin. Geçmişe takılıp kendinizi üzmeyin.

Burç Yorumları 10-16 Nisan 2017.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com