Burç Yorumları 27 Mart-2 Nisan 2017

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Burç Yorumları 27 Mart-2 Nisan 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların aşk, sağlık ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Bu hafta enerjiniz yüksek olacaktır. Bu hafta yeni bir aşka yelken açmayın. İş hayatında gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Kendinizden emin olmaya devam edin. Size oyun çevirenleri artık görmeye başlayacaksınız.

Boğa Burcu(21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkilerinde sorun yaşayanlar bu hafta bunlardan kurtulacaklardır. İlişkinizde güven ortamı oluşmuştur. İlişkinizde tembel olmayın eski heyecanı yaşamaya devam edin. Samimi ve içten olmaya özen gösterin. Adaletli ve merhametli kararlar alacağınız bir haftadasınız. Vücudunuzdaki kemiklere dikkat edin. Büyüklerinizden gelen uyarılara sinirlenmeyin alttan alın.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Önceden başkaları hakkında yapmış olduğunuz yargılamalar ve ithamlar bu hafta önünüze gelebilir. Sorumluluklarınızın farkında olarak yaşayın. Dedikodulardan uzak durun ve bu tür ortamlardan uzak kalın. İlişkilerde samimiyeti kaybetmeyin. Değişiklik yapmak isteyebilirsiniz değişiklik yapmayın.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel, sağlık durumu iyi gözükmektedir. Sağlık açısından bir sorununuz olursa kendiniz çözmeye çalışmayın doktora gözükmekten çekinmeyin. Bu hafta bitkin bir haliniz olabilir. İş için başvurduğunuz yerlerden sonuçları alabileceksiniz. Akrabalarınızla olan iletişimlerde yanlış anlaşılmalar olabilir dikkatli davranın.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların  sağlık durumu mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu normal gözükmektedir. Parasal ve iş hayatında krizler yaşayabilirsiniz. Hak ettiğiniz parayı kazanıyor musunuz, kazanmıyor musunuz sorularıyla iyi bir beyin çalışmasıyla durumunuzun farkına varın. Duruma göre iş değiştirin. İyi gözlem yapın ve sakin kalmaya gayret edin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu normal gözükmektedir. Savaşmaya biraz ara verebilirsiniz. Rahatlamaya ihtiyacınız var. Psikolojinizi iyi ederseniz bedenen de iyi duruma gelirsiniz. Burç Yorumları 27 Mart-2 Nisan 2017.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların aşk, sağlık ve para durumları mükemmel gözükmektedir. Yapmış olduğunuz çalışmaların karşılığını önümüzdeki günlerde alacaksınız. Çevrenizde olan kişilerin sağlığı ile ilgili haberler alabilirsiniz. Kazandığınız parayı amaç olarak görmeyin, istediğiniz şeyleri elde etmek için araç olarak kullanın. Yoksa mutlu olamazsınız.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. İftiraya uğrama konusu olabilir. İftiralara karşı kendinizi koruyun. Yeni yatırımlar yapabilirsiniz. Arkadaş ortamında duygusal olarak düşüş yaşıyorsunuz. Hüzünlü bir haftadasınız. Herkesi özelliklerine göre konumlandırın. Annenizi anne, babanızı baba, kardeşinizi kardeş ve arkadaşınızı arkadaş olarak kabul edin. Kişilerin konumlarını değiştirmeyin.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk ve para durumları iyi gözükmektedir. Aranız bozuk olan kişilerle aranız düzelmeye başlıyor. Öfkeli davranışlardan uzak durun. Kimseyle tartışmayın. Daha çok şükür etmeye devam edin, elinizde bulunandan daha fazlasını elde edeceksiniz.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. İlişkide ve arkadaşlıklarınız da doğru düşünmeye çalışın. Karşınızda ki kişinin değerlerine dikkat edin. Olumsuz düşünceleriniz karşınızdaki insanlara yansımaktadır. Siz söylemeseniz bile karşı taraf sizin hal ve tutumunuzdan kötüyü algılamaktadır. İyi düşünmeye odaklanın. Bol bol dua edin. Burç Yorumları 27 Mart-2 Nisan 2017.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Bu hafta gerginlik dönemindesiniz. Sakin olun ve eleştiri yapmaktan sakının. Arkadaşlarınızla konuşurken konuşmalarınıza dikkat edin. Düşünmeden konuşma yapmayın ve sakin olun. Öfkenizden uzaklaşın ve gülümsemeye çalışın.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Kendi iyiliğiniz için hareket edebilirsiniz. Menfaatinize göre işler yapmayın. Beklediğiniz paralar, terfiler bu hafta gelecektir. Kazancınız bu hafta iyi durumdadır. Sırlarınızı başkalarına vermeyin.

Burç Yorumları 27 Mart-2 Nisan 2017.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental
loading...

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir