Burç Yorumları 13-19 Mart 2017

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Burç Yorumları 13-19 Mart 2017 yazımızda 13-14-15-16-17-18-19 martı kapsayan koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların sağlık durumu mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu kötü gözükmektedir. Maddi açıdan zorlanacağınız bir haftaya girdiniz. Düşüncelerinizde değişimler gerçekleşecek. Geçmişinizi geride bırakmayı başarın. Biz olarak işlerinizi halletmeye çalışın bencillik yapmaktan vazgeçin. Kimseyi kendinize benzetmeye çalışmayın. Kendinizi geliştirmeye özen gösterin.

Boğa Burcu(21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcunda olanların para durumları mükemmel, aşk durumları iyi ve sağlık durumları kötü gözükmektedir. Ruhunuzu iyileştirmeye özen gösterin. Geçen haftadan kalan sorunları kafanızdan atmayı deneyin. Sağlığınıza dikkat edin. Kendinize güvenin ve yapmak istediklerinizi gerçekleştirin.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel para durumu iyi gözükmektedir. Yine para konusundan giriyoruz. Harcadığınız para konusunda üzülmeyin. Hayatınızda laf taşıyanlar var ise onlardan uzaklaşın sizlere kötülükleri dokunmaktadır. Komşularınızda olan ilişkilerinizde dikkatli olun. Yine bolca dedikodunuzu yapacaklar, bırakın yapsınlar sizin günahlarınızı üstlenirler. Hayatınızdaki kişileri iyi seçin.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Demoralize olabilirsiniz. Yapmış olduğunuz planların bozulması nedeniyle moraliniz bozulabilir. İş hayatınızdaki sorunlarda moralinizi bozabilir. Değişim yapmanıza gerek yok. Belirsiz olan ilişkilerinizi bitirmelisiniz. Burç Yorumları 13-19 Mart 2017.

Aslan Burcu(23 Temmuz-22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi ve para durumu normal gözükmektedir. Elinizdekileri kaybetme korkusu yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlıklarınızı fark edebilirsiniz. Eğitim hayatında umutsuzluğa kapılmayın, vakti gelince olacaktır. Aile içindeki ilişkilerde biraz daha yapıcı olun. Şansız olduğunuza inanmaktan vazgeçin.

Başak Burcu(23 Ağustos-22 Eylül)

Başak burcunda olanların para ve sağlık durumu mükemmel, aşk durumu normal gözükmektedir. Düşünmeden konuşmaya başladınız, çevrenizdeki insanları kırmamaya dikkat edin. Eşinizle olan ilişkinizde ben demek yerine biz diyerek aranızdaki iletişimi koruyun.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Adaletli olmak ve adaletli bir yaşam duygusu sizi bu hafta sarmaktadır. Herkesin sizin gibi olduğunu kafanızdan çıkarın herkes sizin kadar iyi olmayabilir. Mutlu olduğunuzu başkalarının gözüne sokmayın, diğerlerinin sizi kıskanmasına neden olursunuz. Ben değil, biz sözünü kullanmayı deneyin.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel, para durumu iyi gözükmektedir. Zorlandığınız olayları bu hafta aşıyorsunuz. Alamadığınız paralar için zor durumda kalabilirsiniz. Eski sevgilileriniz tekrardan size geri dönüyor. Ama siz onları kapıdan içeriye almayın hepsine bay bay deyin. Trafikteyken dikkatli olun. Yaşadığınız anların hiç birini kayıp olarak görmeyin hepsi size bir şeyler katmaktadır.

Yay Burcu(23 Kasım-21 Aralık)

Yay burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu kötü gözükmektedir. Yay burcunda olan kişiler bu hafta çok agresif olacaklardır. Kavgacı olmaktan vazgeçin. Burç Yorumları 13-19 Mart 2017.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Bulunduğunuz ortamlarda iletişiminizi güçlendirin. İyi fırsatlar kapınıza gelecek bunları değerlendirin. Geceleri dinlenmeyi unutmayın.

Kova Burcu(21 Ocak-18 Şubat)

Kova burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel, aşk durumları normal gözükmektedir. Eşiniz gergin olabilir sakin kalmaya çalışın. Gereksiz kıskançlıklardan uzak durun. Tüm olaylarda aceleci olmaktan vazgeçin sakinliğinizi elden bırakmayın.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların sağlık ve para durumları mükemmel, aşk durumu iyi gözükmektedir. Plansız ve ansız hareketlerden kaçının. Kendinize olan güveninizden şaşmayın. İnsanların sizin moralinizi bozmasına izin vermeyin. Burç Yorumları 13-19 Mart 2017.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com