Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017 yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarına ait aşk, para ve sağlık durumlarını yorumlayacağız.

Koç Burcu(21 Mart-20 Nisan)

Koç burcunda olanların para ve aşk durumları mükemmel gözüküyor, sağlık durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Gerginlik yaşadığınız konuları aşıyorsunuz. Aşk hayatınızda dengeyi yakalayacaksınız. Güveni bulacaksınız ve sevginizi daha iyi yaşayacaksınız. Eşinizle konuşurken düşünerek konuşun, yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Attığınız adımlara dikkat edin kazalara açıksınız.

Boğa Burcu(21 Nisan-21 Mayıs)

Boğa burcunda olanların para ve sağlık durumları mükemmel gözüküyor, aşk durumları ise iyi durumda gözükmektedir. Gelecek kaygısına düşebilirsiniz. Ailenizde bulunan problemleri çözüyorsunuz. Yorgunluklar nedeniyle ruhsal olarak çökmüşlüğünüzle yüzleşebilirsiniz. Kaygılı olduğunuz durumlar çözüme kavuşacaktır.

İkizler Burcu(21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcunda olanların sağlık durumu mükemmel aşk durumu iyi ama para durumu kötü gözükmektedir. Enerjinizi almalarına izin vermeyin. Maddi olarak sizi zora sokan şeylerden uzak durun. Hırsızlıkla karşı karşıya kalabilirsiniz elinizde kinine dikkat edin. Kaybettiğiniz sevgilinin arkasından üzülmeyin. Öfkelenmemeye çalışın size bir faydası yok.

Yengeç Burcu(22 Haziran-22 Temmuz)

Yengeç burcunda olanların aşk ve para durumu mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Yeni ortamlara ve çevrelere girebilirsiniz. Hayatı sorgulamaya başlıyorsunuz. Hayattan beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. Yenilenme ve kendini geliştirme dönemine girdiniz. Bu dönemi kendinize en iyi şekilde yansıtın. Mide ve sindirim konusunda rahatsızlıklarınız var bunları çözüme kavuşturmaya çalışın.

Aslan Burcu(23 Temmuz- 22 Ağustos)

Aslan burcunda olanların sağlık ve aşk durumları mükemmel para durumları ise normal gözükmektedir. Bu aralar kaygılandığınız ve geleceğinizi düşündüğünüz bir zaman dilimindesiniz. Düşünerek harcama yapın, düşünmeden harcama yaparsanız büyük bir maddi zorlukla karşı karşıya kalırsınız. Sizin düşündüğünüz açılmayan kapılar bu hafta itibariyle açılacaktır. Yatırım yapın ama düşünmeden yapmayın.

Başak Burcu(23 Ağustos- 22 Eylül)

Başak burcunda olanların para durumu mükemmel aşk durumu iyi  ve sağlık durumu normal gözükmektedir. Sonlandırmak istediğiniz her ne var ise sonlandırmaya hazır mısınız. Her konuda aşırıya kaçabilirsiniz, dikkatli olmakta fayda var. Yeni bir ilişkiye hazırsınız mutlu değilseniz ilişki değiştirmeye hazır bir dönemdesiniz.

Terazi Burcu(23 Eylül-23 Ekim)

Terazi burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel sağlık durumu normal gözükmektedir. Sağlık problemleriniz olabilir özellikle kan dolaşımıyla alakalı problemlerle uğraşabilirsiniz. Tansiyon ve şeker hastaları kendilerine dikkat etmeli. Aşk hayatınızda şüpheli durumlardan arınıyorsunuz. Elinizden kaçan paralar yeniden ayağınıza serilebilir. Samimiyetsiz arkadaşlardan uzak durun.

Akrep Burcu(24 Ekim-22 Kasım)

Akrep burcunda olanların aşk ve sağlık durumları mükemmel para durumu normal gözükmektedir. Maddi durumunuzu sorgulayacaksınız. Hesapsız bir şekilde yapmış olduğunuz harcamalarla yüzleşeceksiniz. Çevrenizde fark edilmeye başlanacaksınız. Herkes sizi konuşmaya başlayacak. Hatalarınızı telafi edeceğiniz bir haftadasınız.

Yay Burcu(23 Kasım- 21 Aralık)

Yay burcunda olanların aşk ve para durumları mükemmel sağlık durumu iyi gözükmektedir. Diş ve kemik sağlığına özen gösterin. Kemiklerinizden ağrılar hissedebilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları artık çözüme kavuşturma zamanınız geldi. Yeni aşklara başlayabilirsiniz fakat acele davranmayın. İş ve ev hayatınızda sorumluluklarınız artıyor. Bu sorumluluklar sayesinde gelişiyorsunuz. Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017.

Oğlak Burcu(22 Aralık-20 Ocak)

Oğlak burcunda olanların aşk durumu iyi para durumu normal ve sağlık durumu kötü gözükmektedir. Ruhsal yorgunluk ve yıpranma yaşayacaksınız. Sizi yıpratan iş ve olaylardan uzaklaşacaksınız. Yeni bir iş düşünüyorsanız bu hafta seçim yapma zamanınızdır. Her şeyden şüphe edebilirsiniz fakat kendinizden asla şüphe etmeyin. Aşk hayatınızı hiç bir olumsuz durum etkilemeyecektir.

Kova Burcu(21 Ocak- 18 Şubat)

Kova burcunda olanların Para ve aşk durumu mükemmel sağlık durumu normal gözükmektedir. Sağlık sorunlarınız olabilir ihmal etmeyin. İş fırsatları ve kazançlar bu hafta sizlerle buluşacak. Aşk hayatınızda dargınlıklar bitiyor. Bu hafta sevdiklerinizden bolca hediye alabilirsiniz.

Balık Burcu(19 Şubat-20 Mart)

Balık burcunda olanların sağlık ve aşk durumu mükemmel para durumu kötü gözükmektedir. İşinizi ve paranızı kaybedebilirsiniz bunlara karşı dikkat edin. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacaktır. Geleceğinizi planlayacağınız bir hafta geçireceksiniz. Sağlam karakterli bir eş isteyeceksiniz. Sizi yıpratan kişilerden uzak duracaksınız.

Burç Yorumları 20-26 Şubat 2017.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com