Anasayfa » Burçlar » 2017 Yılının Devamında Burçları Neler Bekliyor?

2017 Yılının Devamında Burçları Neler Bekliyor?

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

2017 Yılının Devamında Burçları Neler Bekliyor? yazımızda tüm burçlar 2017’nin ikinci yarısında neler bekliyor ve neler yapmaları gerektiğini yazdık.

2017 Yılının Devamında Burçları Bekleyenler

2017’nin ilk ayları herkes için zor geçmiştir. Bundan sonra daha iyi aylara girmekteyiz. Özellikle akrep burcunda olanlar çalıştıkları ve hak ettikleri başarılara ulaşacaktır. Akrep burcundakilerin hayatı yenileniyor ve kazançlı bir hayat yaşamaya başlıyorlar. Hedeflerinize ulaşabileceğiniz enerji sizinle olacaktır.

Haziran-Aralık Burç Yorumları

Balık ve başak burcunda olanlar 2017’nin ikinci yarısında istediklerini elde edecekler. İlk 6 aylık dönemde balık ve başak burcu insanları oldukça yorgun bir dönemden geçmiştir. Artık rahatlama ve başarıya ulaşma zamanları gelecektir. İstekleriniz yerine gelecek ve güzel günler yaşamaya başlayacaksınız. Pes etmeden hedeflerinize doğru yürüyün.

Koç, aslan ve yay burçları için yılın ikinci yarısı zor geçecektir. Hesaplaşmalar, yüzleşmeler, kararlar ve kendini görmeler devamlı olarak bir hareketlilik bu burçlarda olanları beklemektedir. Sürekli bir adrenalin duygusu sizleri kaplamaktadır. 2017 yılında koç, aslan ve yay burçları mücadele veren burçlar arasındadır. Sizin sürekli olarak kendinizle ve çevrenizle alakalı bir mücadele içerisinde olduğunuz görülmektedir. Bu mücadelelerden bıktıysanız kabullenme yoluna gitmelisiniz. Hesaplaşmalardan kurtulmak için yüzleşme yapmanız gerekiyor. Erkenden yapacağınız yüzleşme sizleri bu dertlerden kurtarabilir.

Yengeç ve balık burçları yılın ikinci yarısında yorgun olacaklardır. Güvenmiş olduğunuz insanlar yüzünden oldukça yorgun düşmüşlerdir. 2017 yılının ilk yarısında da yorgunluk bu burçta olanların en büyük problemi haline gelmiştir. Nereden geldik nereye gidiyoruz sorusuna cevap vermeniz gerekiyor. Yengeçlerde düşen öz güvenin yeniden yükselmesi için hesaplaşmaları bitirmeniz gerekiyor.

Boğa burcunda olanlar çok fazla sorgulama yapıyorsunuz bu durum size yeni dertler oluşturuyor. Kalbinizde ki eksikliği kapatmayı deneyin.

İkizler burcunda olanlar yaşadıkları acıları hayatlarını zorlaştırdı. Mutlu olmak için daha cesaretli olmanız gerekiyor.

Terazi burcundakiler emek vermiş olduğunuz işlerde size hainlik edenler kapınızda köle oluyorlar.

Oğlak burcundakiler kalbinizin büyüklüğünü herkes anlayamaz. Sizi kısıtlayan şeyleri bırakmak sizi özgür kılacaktır.

Kova burcundakiler kalıplarından kurtulmak istiyorsan her şeyi salmalısın. Yeni başlangıçlar için hazırsın.

2017 Yılının Devamında Burçları Neler Bekliyor?

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir