Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi İçin Faydalı Kür

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi İçin Faydalı Kür ile rahatsızlığınıza tedavi uygulayın.

bel-boyun-fitigi1

Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi İçin Uygulayacağımız Malzemeler

  • 300 gr vazelin.
  • 30 damla biberiye yağı.
  • 30 damla nane yağı.
  • 15 damla okaliptüs yağı.
  • 15 damla kekik yağı.
  • 15 damla ısırgan yağı.
  • 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı.
  • 2 çay kaşığı ardıç yağı.
  • 1 tatlı kaşığı reishi mantarı suyu.

Bu yağlar sayesinde cildiniz açılır gözeneklerde ve derinizde iyi yönde yanmalar olur. Vücudunuzun ısınmasını sağlar. Çörek otu yağı, her derde deva olduğu için kullanılmasında büyük yararlar vardır. Kürümüz içinde büyük etkisi vardır. Ardıç yağıyla birlikte vücudumuzdaki eski deri yenilenerek tazelenir.

bel-boyun-yaglar

Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi İçin Faydalı Kür Yapılışı

Öncelikle bir kaba vazelinimizi koyuyoruz. 1 kaşık vazelini koyuyoruz. Ardından 30 damla kadar nane yağını içine koyuyoruz. Nane yağı, bedeninizde bulunan astım ve nefes darlığına iyi gelir. Tabi kullandığınız tüm yağlar da gerçek olanları almaya dikkat edin sahtekarlar piyasa da çakmalarını satmaktadır. Bildiğiniz aktarcı dan almaya dikkat edin. Karışımın içine 30 damla biberiye yağı ekliyoruz.  15 damla okaliptüs yağı ekliyoruz. 15 damla kekik yağı ekliyoruz. 15 damla ısırgan yağını ekliyoruz. 1 tatlı kaşığı çörek otu yağını karşımımıza ekliyoruz. Çörek otu yağının da her türlü derde deva olduğunu söylemiştik ve bu yağıda haricen her gün 1 kaşık almanızda büyük faydalar vardır. Daha sonra 2 çay kaşığı ardıç yağı katılır. En son 1 tatlı kaşığı reishi mantarı suyu katılarak vazelinle birlikte katılan yağlar karıştırılır.

boyun-fitigi-belirtileri

Uygulanışı

Bu kürü ağrıyan bütün bölgelerinize sürebilirsiniz.El,boyun,kol,bacak,bilek,bel,diz v.b bölgelerinize uygulayabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz bölgenize 5 dakika kadar oval bir şekilde sürünüz. Yapmış olduğunuz kürü, bir streç film yardımıyla sarınız. Kullanmadığında dolapta saklayarak krem haline getirerek daha sonra kullanmak için saklayınız. Bu kürde sürülen yer bir yakı misali o bölgeyi ısıtır ve kan dolaşımını hızlandırır ve ağrılar çok çabuk geçer. Kasların gevşer ve rahat bir uyku çekersiniz. Gece yatarken bel, boyun ve sırt bölgesine sürün streçle sarın ve yatın. Zayıflamaya da katkısı vardır.

Bel ve Boyun Fıtığı Tedavisi İçin Faydalı Kür.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Latest posts by Admin (see all)

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir