Beş Yıldızlı Otel Görünümlü Uçak

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Beş Yıldızlı Otel Görünümlü Uçak

otel-ucak

Yatak odası ,gömme dolap, sinema odası ile özel bir jetle tanışıyoruz. Rüya Jet kurumsal pazar için özel bir jet olarak inşa edilecek ilk Dreamliner uçaktır. Rüya Jet’in yatak odasında tam boy banyo  ve kabin ofis ve yemek odası bulunmaktadır. Boeing 787 17 saat non-stop’a kadar uçabilir ve 324.000.000 $ mal olduğu tahmin edilmektedir . İlk incelenmesi üzerine, bu lüks uçağın içi bir penthouse ya da pahalı otel dairesi görünümündedir.

otel-ucak2Ferah yatak odası, suit banyo, yemek odası, ofis alanı ve hatta sinema ile komple bir villayı andırıyor. Aslında,  özel jet haline dönüştürülecek ilk Boeing 787 Dreamliner bu uçaktır. Ticari bir uçak olarak, 335 yolcu taşıyabiliyordu, ancak Rüya Jet sadece 40 kişi  taşıyacak ve onlar dışarıyı gezmek için oda bol olacak ve yer fazla olacak. Rüya Jet – 324.000.000 $ (£ 250 milyon dolar) mal olduğu tahmin – kabin ekibi için ayrı bir dinlenme alanı ile, 6500 metrekarelik üzerinde büyük bir kabin oluşturulmuş. Uçak içinde ses yalıtımlı ana konuk alanı, geniş bir oturma odası ve eğlence mekanı, tam boyutlu bir ana yatak odalı süit, master yıkama odası over-boyutlu duş,  konferans masaları bulunmaktadır .

Pierrejean Design Tarafından Tasarlandı

otel-ucak3

Paris’li yat ve uçak tasarım uzmanları Pierrejean Design tarafından tasarlanan, çok uygar 48 desibele kadar uçakta gürültüyü azaltan yapı bulunmaktadır.  Hastalık ve mikropları azaltmak için yerleşik hava teknolojisine sahip bir yapı oluşturmuştur. Diğer tasarım özelliklerinde,  ipek halı ve ses yalıtımını sağlayan pencereleri , uçuş görevlisi uyarıları, her şeyi kontrol eden tabletleri içermektedir. Bu yapıyla yeni teknolojinin bütün nimetleri akıllı sınıfında kullanılmıştır. Anonim Asya iş adamı tarafından yaptırılan ve Amerikan lüks uçak customisers kerkenez Havacılık Yönetimi tarafından geliştirilen proje iki buçuk yıl boyunca yapımında uğraşılmıştır.

Cenevre’de Avrupa İş Havacılık Konvansiyonu ve Fuarı’nda bu yılın başlarında açıldı.

otel-ucak4

Buna ek olarak, Çin özel jet şirketi DeerJet geçen ay Hong Kong’da bir lansman düzenledi. Zheng Peng, Yönetim Kurulu Başkanı ve DeerJet Başkanı açılışında şunları söyledi: ‘Biz burada Hong Kong’da dünyanın ilk ve tek Rüya Jetini başlatmak için varız ve son derece gurur duyuyoruz. Bu şaşırtıcı uçak, Boeing tarafından oluşturulan ve son iki buçuk yılda özelleştirilmiş. İş seyahati standartlarını yükseltmek ve havacılık sanatını karşılayan bir yeni müşteri deneyimi yaratmak için vizyonumuzu gerçekleştirecek uçağa sahibiz.. Bu yeni ve pahalı tasarım sadece bir slogan dan fazladır. Daha önce olan olumsuz ve yan etkileri olmadan rahat bir seyahat vaat ediyor. Seyahatlerde artık yeniliklerle ferahlatıcı, eğlenceli, verimli ve üretken bir deneyim sunuyor. Sağlayan tasarım daha önce görülmemiş çığır açan bir uçak meydana olarak müşterilerine hitap etmektedir.

Beş Yıldızlı Otel Görünümlü Uçak.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental
loading...

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir