2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay Burçları Nasıl Etkileyecek?

2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay Burçları Nasıl Etkileyecek?

2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay ve Diğer Burçların Etkileşimi

Oğlak burcunda gerçekleşecek ve yılın başlangıcına tazeleyici, güçlü bir enerji getirecek ve size dünyanın çeşitli alanlarında sıfırlamaya basmanız için ilham verecek bir yeni ay gerçekleşti.29 Ocak 2022’ye kadar devam edecek.

Koç (21 Mart-19 Nisan)

Kariyer ve hırsla ilgili 10. evinizde meydana gelen Ocak 2022 Oğlak burcundaki yeni ay, profesyonel yaşamınızda size bir enerji patlaması yaşatıyor. Kariyerinizin hangi alanlarında ilerlemek isterdiniz? Ve ilk etapta gerçekten istediğiniz nihai hedefe doğru ilerliyor musunuz? Değilse, oraya ulaşmak için atmanız gereken adımları düşünün – bu, geri adım atmak anlamına gelse bile.

Boğa (20 Nisan-20 Mayıs)

Boğa, bu yeni ay sizi kendinize ve en büyük hayallerinizin genişliğine inanmaya zorluyor. Büyük bir risk alıp almamak ya da büyük bir macera özlemini beslemek konusunda bocalıyorsan, bu ay olayı sırasında bu düşüncelerin daha da güçlü olduğunu görebilirsin. Sonuç olarak, dünyayı tamamen farklı bir perspektiften görmenize yardımcı olacak fırsatlardan korkmayın.  

İkizler (21 Mayıs-20 Haziran)

Başkalarına (hatta kendinize) karşı savunmasız olmak, kimse için nadiren kolaydır, ancak özellikle kapalı hissediyorsanız, şimdi birçok katmanınızı soymaya başlama zamanı. Gizem, yakınlık ve bağla dolu sekizinci evinizde meydana gelen yeni ay, sizi kendi içinizin en derin parçalarını – neye benziyorlarsa görünsünler – kucaklamaya zorlayabilir, böylece başkalarının da aynı şeyi yapmasına izin verebilirsiniz.

Yengeç (21 Haziran-22 Temmuz) – 2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay

Yedinci ilişkiler evinizi harekete geçiren bu yeni ayın güçlü enerjisi, en yakın ilişkilerine yatırım yap(romantik, platonik veya profesyonel) aranızdaki sağlıklı dengeyi ve uzun ömürlülüğü ön planda tutan şekillerde görünüyor. Her iki tarafın da eşit derecede memnun hissetmesi için bu ortaklığın kurallarını nasıl yeniden yazabilirsiniz? Bu yöntemler nasıl görünürse görünsün, bu yeni ay gerçekleşmesi için sizi ateşle canlandıracak. 

Aslan (23 Temmuz-22 Ağustos)

2 Ocak Oğlak burcundaki yeni ay, sorumlu altıncı evinizde, Aslan’da gerçekleşiyor, günlük rutinleriniz ve sağlığınız gibi şeylere dikkat çekiyor. Monotonluktan sıkılmış günlerinizi geçiriyorsanız veya günlük rutininiz sizi kesinlikle silip atıyorsa, bu yeni ayı, günlerinizi insanlarla nasıl yapılandırabileceğinizi yeniden düşünmek için hoş bir fırsat olarak kabul edin. Sağlığınızı ve zindeliğinizi göz önünde bulundurun, böylece zihniniz ve bedeniniz enerjilenmiş, beslenmiş ve dolu hissedecektir.

Başak (23 Ağustos-22 Eylül)

Başkalarını ilk sıraya koymak MO’nuz Başak, ancak yeni ay tutku, yaratıcılık ve kendini ifade etme beşinci evinizdeyken, sizi düşünmenin zamanı geldi. Size dünyanın zirvesinde olduğunuzu hissettiren nedir? Hangi hobiler veya aktiviteler size katışıksız neşe getiriyor? Yeni ayı hayatınızın bu alanlarını beslemek için bir fırsat olarak kullanın ve yıl boyunca en yaratıcı tutkularınızla meşgul olmanızı sağlayacak tohumları ekin.

Terazi (23 Eylül-22 Ekim)

Ev, aile ve duygularla ilgili dördüncü evinizde, Oğlak burcundaki yeni ay, içe doğru adım atmak ve sevildiğinizi hissettiren insanlara ve alanlara öncelik vermek için bir fırsattır. Bu dönemde duygularınızın yükseldiğini hissediyorsanız, sizi en çok teselli edenlere yaslanmaktan korkmayın. Aslında, yeni ayın sizi konforunuza – evde ailenizle daha fazla zaman geçirmeye veya alanınızı yenilemeye – normalde yaptığınızdan daha fazla yatırım yapmaya çağırdığını görebilirsiniz. 

Akrep (23 Ekim-21 Kasım) – 2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay

Akrep, dürüstçe cevap ver: Düşüncelerini, isteklerini veya duygularını başkalarına iletme konusunda iyi bir iş çıkardın mı? Değilse, bu 2 Ocak yeni ayını bir sıfırlama olarak kullanın ve fikrinizi nasıl daha açık, dürüst ve kendinden emin bir şekilde konuşabileceğinizi düşünün. Ayrıca bu yeni ayın size aşıladığını hissedebilirsiniz. Yeni fikirlerle harekete geçirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Bu fikirlerin sizi doldurmasına izin verin, ancak bunları düşünmek için bu zihinsel dayanıklılığı kullandığınızdan emin olun. 

Yay (22 Kasım-21 Aralık)

Çantanı topla, Yay – bu yeni ayın senin için isteyeceği şey bu. Uzun bir 2021’den sonra, sizin için bir 2022 için finansal sıfırlama, kulağa olduğundan çok daha korkutucu geliyor. Gerçekte, muhtemelen 2022’nin başında harcamalarınıza uzun ve sıkı bir şekilde bakma ve finansal hedeflerinize ulaşabilmenizi sağlayacak bir plan hazırlama dürtüsünü hissedeceksiniz. Ve Oğlak’ın hırslı, pragmatik enerjisinin karışımıyla, kesinlikle oraya ulaşabilirsiniz.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

2022’nin başlangıcı tamamen seninle ilgili, Oğlak, düşündüğünden daha fazla şekilde olacak. Doğum gününüz olmasının yanı sıra, burcunuzdaki bu yeni ay, kendi imajınız ve kimliğinizin ilk evinde gerçekleşiyor. Öncelik sizi ve sizin en iyi şekilde hedefliyor. Herkese sunduğunuz kişi, içinde bulunduğunuz kişi gibi mi hissediyor? Geçen yıl kendiniz hakkında öğrendiğiniz her şeyi – ve geride bıraktığınız parçalarınızı – gözden geçirin, bu büyümeyi benimseyin ve sizi en mutlu eden şeylere doğru yürüyün.  

Kova (20 Ocak-18 Şubat)

Kova, 12. ev derindir, ancak bununla başa çıkabilirsin. Bu evde, Oğlak burcundaki yeni ay, kimsenin görmediği kısımlarınızı harekete geçirir: bilinçaltınız, hayalleriniz ve maneviyatınız. Ama bu kötü bir şey değil. Bunun yerine, en içteki düşüncelerinizle zaman geçirin. Olumsuz düşünce kalıplarına veya davranışlara battığını hissettiyseniz, bunlara neyin sebep olduğunu kabul edin ve onları yeniden yazmaya yardımcı olan rüyalara ve uygulamalara öncelik verin. Kişisel bakım en iyi arkadaşınızdır.

Balık (19 Şubat-20 Mart) – 2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay

Topluluk ve derneklerle ilgili 11. evinizde, yeni ay bir çağrıdır. Bağlantılarınızı ve arkadaşlıklarınızı düşünün. Arkanı kollayanlarla çevrili misin? Sana kim ilham veriyor? Bu yeni ay, sizi heyecanlandıran her türden insanla ilişkilere açarak ağınızı genişletmeye de yardımcı olabilir – tüm gruplarınızda bu şekilde hissetmenizi sağlamak için iyi bir motivasyon olacaktır.

2 Ocak 2022 Oğlak Burcundaki Yeni Ay Burçları Nasıl Etkileyecek?-Kaynak: popsugar.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.