18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları

18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunu yazdık.

18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Tüm Burçlar

Koç Burcu

Emeklerinizin karşılığını alıyorsunuz. Çocuğu olanlar, çocuklardan istedikleri çalışmayı göreceklerdir. Geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerden destek alacaksınız. Hayalleriniz için daha emin ve akıllı adımlar atmalısınız. Önünüze gelen fırsatları iyi değerlendirin. İşsiz olanlar yeni iş fırsatlarına kavuşabilir. Parasal konulara takılmamaya dikkat edin. Size haksız yere olumsuz konuşulmasına izin vermeyin. Büyükleriniz de sağlık sıkıntısı olabilir.

Boğa Burcu

Kariyer alanında önemli değişimler yaşayabilirsiniz. Hatalarınızdan ders çıkarmanız gerekiyor. Tecrübeleriniz etkili olacak. Sizin vermiş olduğunuz kararlar başka insanları da etkileyecektir. Gözünüzde hiçbir şeyi korku haline getirmeyin. Yalnız olanlar hayatlarının aşklarına adım atabilirler. Size problemlerini anlatan kişilerin hayatlarına karışmayın. Umutsuz olmaktan uzak durun.

İkizler Burcu

İş hayatınızda yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Yakın çevrenizi ihmal etmeyin. Size değer ve önem verenlere karşı duyarlı olun. Yersiz kuşku ve şüphelerden arınmalısınız. Bilinç altınızın huzurlu olmasına yardımcı olun. Almış olduğunuz sorumlulukları yaparken endişe duymayın. Uzun süreli ilişkileri olanlar yakın zamanda tamam mı, devam mı kararı alabilirler. Kıskançlık ve şüpheden uzak durun.

18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Yengeç Burcu

Alacağınız kararlar akla yatkın olursa kazanırsınız. Değişime açık olmanızda fayda var. Beklenmedik seyahatlere çıkabilirsiniz. İlişkinizde baskıcı olmaktan vazgeçin. İlişkinizde kontrolü siz almaktan vazgeçin. Kendinize ne kadar önemli olduğunuzu hatırlatın. Eşinizden uzaklaşmak istiyorsanız, uzaklaşın daha sonra geri dönün. Finansal konularda kazanacaksınız.

Aslan Burcu

Hayatınızda yeni birliktelikler ve değişimler olabilir. Biriyle ortak bir işe imza atabilirsiniz. Bu kararı korkusuzca verebilirsiniz. Karamsar olmaktan vazgeçin. Geçmişten kaynaklı pişmanlık, baskı ve hüzün gibi duygular nedeniyle karamsar bir ruh hali içerisine girebilirsiniz. İş yaşamınızda hızlı ve tempolu bir hafta geçireceksiniz. Parasal konularda yeni teklifler alacaksınız. İş yaşamında istediğiniz kararları vereceksiniz. Umudunu kestiğiniz şeyler önünüze gelecek.

Başak Burcu

Bu hafta birden fazla iş teklifi alabilirsiniz. Size gelen iş tekliflerini iyi düşünün. Hiçbir konuda iyi düşünmeden karar vermeyin. Hayatınızın teklifi gibi görmeyin. Harcamalarınıza dikkat edin, gereksiz harcamalar yapmaktan uzak durun. Duyacağınız bazı sözler canınızı sıkabilir. Sinir sisteminize dikkat edin. Gizlediğiniz şeyler ve birilerinin hakkını yediyseniz ortaya çıkacaktır. Her şeyle yüzleşeceksiniz. İyi düşünmeden çevre değişimi yapmayın.

Terazi Burcu

Her konuda açık olmalısınız. Sürprizlere açık olun. Özel biriyle tanışıp, birlikte iyi zamanlar geçirmeye başlayacaksınız. Duygularınızı anlamak ve tanımlamak konusunda çok fazla kafa yormayın. Hedeflerinize ulaşacaksınız. İkili ilişkilerde karşıdan beklemeden önce, karşıya sizin ne verebileceğinizi düşünün. Bencil olmaktan uzak durun. Arkadaşlarınızdan her konuda destekler alabilirsiniz. İş ve parasal konularda iyi imkanlar kazanacaksınız. Göz sağlığına dikkat edin.

18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Akrep Burcu

Çok iyi bir döneme geçiş yaptınız. Bekar ve yalnız olanlar çok yakın bir zamanda bekledikleri aşklara kavuşacaklar. Yeni bir eve taşınmayı veya evinizde değişiklik yapmayı düşünebilirsiniz. Bu değişim şansınızı arttıracak. Çevrenizden inanılmaz derecede destek göreceksiniz. Arkadaşlarınızla tazelenme yaşayacaksınız. Evli olanlar eşiyle ortak kararlar alacak. Kendinize duyduğunuz güven inanılmaz artacak. İş ve kariyer alanlarında da iyi fırsatlar yakalayacaksınız.

Yay Burcu

Planınızın başarıya dönüşme olasılığı çok yüksek. Uzun süredir beklediğiniz fırsatlar kapınızı çalacak. Partnerinizle ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize güvenin ve önem verin. Kuşkucu ve varsayımlı düşüncelerden ve sözlerden uzak durun. Kendinize güvenirseniz kuşkulardan uzaklaşırsınız.

Oğlak Burcu

Bedeninizden gelen ağrılara kulak verin. Ağrıyan yerinizin tedavisi için doktora gidin. Karşınıza ekstra para kazanmak için fırsatlar çıkabilir. Aşk hayatınızda kararlarınızı verirken 2 kere düşünün. “Değişebilirim” cesareti bu hafta içinizde olacak. Kıymetinizi bilmeyen birisiyle ilişki içerisindeyseniz, bu ilişkinin durumunu kendinize sorun. Kendinize değer vermezseniz bir başkası size niye değer versin. Verdiğiniz değerin karşılığını almıyorsanız, ilişkinizi tekrar düşünün.

Kova Burcu

Hayatınızda yeni ve taptaze başlangıçlar yapacaksınız. İş hayatınızda önemli değişiklikler olabilir. Bu değişimler size ciddi anlamdan motivasyon kazandıracak. Yorgunluk hissi yerini canlılık ve zindeliğe bırakıyor. İkili ilişkilerinizde aktif bir hayat sizi bekliyor olacak. Evli olanlar karşı taraftan ilgi bekleyecektir. İlgi odağı olma isteği kovalarda görülebilir. Kendinize has hatalarınızla yüzleşeceksiniz. Kendinizi yeniden keşfedeceksiniz. Yalnız olanlar yeni ilişkiye başlayabilir. Büyük konuşmaktan vazgeçin.

18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Balık Burcu

İş ve mesleki anlamda olumlu haberler alabilirsiniz. Yakın çevrenizden alacağınız eleştiriler canınıza sıkabilir. Bu eleştirileri önemsemesenizde olur. Olaylara bakış açınız aşk hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Olaylara bakış açınızı değiştirin. Bazı gerçeklerle yüzleşmeniz sizi üzebilir. Bazı çalışma arkadaşlarınızın iki yüzlülüğü sizi üzecektir. Vefasızlık görebilir ve bu sizin kalbinizi kırabilir. Zamanında sır olarak verdiğiniz şeyler gün yüzüne çıkabilir. Psikolojinize dikkat edin.

18 Şubat-25 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.