İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi 2016

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi Milletçe 15 Temmuzda büyük bir sınavdan geçtik. Şehitler verdik. Her fırsatta “demokrasi” çığlığı koparanlar, demokrasi ile başa getirilmiş kişileri askeri darbe ile indirmeye çalıştı. Görünen düşmanlar tamam. Ya onları kukla olarak kullananlar? 15 Temmuz Hain Darbe Girişimi‘nin arkasındakileri anlatıyoruz.

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi

Türkiyemizin işleri ne zaman düzgün gitse mutlaka bir çelme takılmıştır. Bu çelmelerden bazıları Gezi olayları, Kobani olayları, 17-25 Aralık girişimidir. Bunları planlayan dış güçler, meğer yıllarca içimizde yılan yetiştirmişler. 40 yıldır devletin tüm kurumlarına girmeyi başarmış, halktan dini duyguları kullanarak para ve eleman toplamış bir terör örgütünden bahsediyoruz: FETÖ!

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi-Askerler

Bugüne kadar her fırsatta Müslüman idarecileri kötülemiş bu aşağılık yapı, en büyük zararı 15 Temmuzda hain bir darbe girişimi ile verdi. 248 vatandaşımızı şehit etti. Yüzlerce vatandaşımız gazi oldu. Ülkeye milyonlarca dolar zarar verildi. Yabancı ülkeler nezdinde “Türkiye’de savaş var, gitmeyin.” algısına neden oldular.

Brezilya’da da aynı şeyleri denediler. Çünkü oranın ekonomisi ve gelişmesi de iyiye gidiyordu, aynı Türkiye gibi. Fakat Brezilya hükümeti yolsuzluk suçlamalarıyla görevinden alındı. Amaç yolsuzluğu önlemek falan değildi. (Zaten yolsuzluğun kanıtı da yoktu.) Amaç, dünya üzerinde Amerika gibi güçlü ülke olmamasıydı. Rekabet olmamalı ki Amerika istediği ülkeye girip petrol arayabilsin, her tarafı kontrol edebilsin. Bu gayeyi gerçekleştirmek için PKK, El Kaide, Talabani vs. örgütler kurularak terör kılıfı uydurulmaktadır. Bu bahane fırsata çevirilmektedir. Zarar bunlarla verilmektedir. Her zaman ABD ve İsrail’e övgüler dizen Fetö yapılanması bunun en somut örneğidir.

15 Temmuz Hain Darbe Girişimi-2016 takvim
15 Temmuz 2016

15 Temmuz darbe girişimi neden olduğu kayıplara rağmen ülkemiz için faydalı bir gelişme olmuştur. İçimizdeki hainler yakalandı. Dış düşmanlarımız daha iyi göründü. Milletimiz particilik yapmadan, tek bayrak altında birleşti. Biz buna Yenikapı Ruhu diyoruz. Avrupa ülkelerinde yapılan bir saldırı ülke uzun zamanda kendisini toparlayabilmektedir. 15 Temmuz hain darbe girişimi sonucunda ülkemiz birkaç gün içinde darbe öncesine dönmüştür. Türkiye’nin gücünü göremeyenler bunları iyi kavrasın. 15 Temmuz ile ne kadar cesaretli, vatansever bir millet olduğumuzu tüm dünya gördü. Hain Fetö’nün okulları ve şirketleri devlete teslim edildi. Birçok okula 15 Temmuz Şehitleri adı verildi. Millete hizmet verecek pek çok kurum oldu.

Şehit
Ömer Halisdemir

Sonuç Olarak

Zor bir imtihandan başarıyla geçtik.”Her şer görünende bir hayır vardır.” diye boşuna söylenmemiş. Düşmanlarımızın tuzaklarını bozan ve bizim lehimize sonuçlandıran Allah’a hamd olsun. Ömer Halis Demir ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Mekanları cennet olur inşallah.

“15 Temmuz Hain Darbe Girişimi” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir