Anasayfa » Burçlar » 11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları

Burçları Neler Bekliyor-Burç yorumları

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları yazımızda koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burcunun haftalık yorumlarını yazdık.

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Tüm Burçlar

Koç Burcu

Bu hafta sizin için zor geçecek. Kendinize ve ailenize vakit ayıracağınız zamanlarınızda bu fırsatları kaçırmayın. Bu fırsatları kaçırırsanız ikili ilişkilerinizde kaoslar yaşayabilirsiniz. Yaşayacağınız bazı değişimlere hazır olun, olayları sakin karşılamaya çalışın. Aşk hayatınızdaki karmaşıklık sizi yıldırmasın, biraz daha sabırlı olun. Yanlış anlaşılmalara neden olacak durumlar içerisinde olabilirsiniz. Konuştuklarınızı dinlemeyenler varsa, ilk önce dönüp kendinize bakın. Neden dinlenmediğinizi sorgulayın. Geçmişinizle kavga edebilirsiniz. Elektrik çarpmasına karşı dikkatli olun.

Boğa Burcu

Ailesel problemlerinizi uzatmadan çözmelisiniz, bu sizin psikolojik anlamda yorgunluğa girmenizi önler. Aile içi problemleri uzatmadan çözmelisiniz. Ben, sen yerine biz olarak düşünün. İş yaşamında yaşadığınız bazı ikilemler karar verme sürecinizi güçleştirebilir. Yeni iş arayışına girmiş olanlar kararlarını kesin olarak vermelidir. Önceden yaşadığınız sorunları bugünlere yansıtmayın. Paralar kazanabilirsiniz.

İkizler Burcu

Hedeflerinize bir adım daha yaklaşacağınız zamanlardasınız. İş ve kariyer konusunda hissettiklerinizi olumlu anlamda yakalamaya başlıyorsunuz. Planlarınızı daha düzenli yapmanız durumunda amaçlarınıza ulaşabilirsiniz. Aşk hayatınızdaki gelişmeler sizin tavrınıza bağlı olarak değişebilir. İşsiz olanlar hayatlarının iş teklifini alabilirler. Bu hafta hassas olacaksınız ve insanlardan takdir görmek isteyeceksiniz. Yaralanmalara ve düşmelere karşı dikkatli olun.

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Yengeç Burcu

Bu hafta özlem haftasındasınız. Ailesinden uzakta olanlar, ailesini özlediğini hissedebilirler. Yapacağınız bir konuşma, birçok kişiyi harekete geçirebilir. Bu yüzden konuşurken düşünerek hareket edin. En son söyleyeceğiniz bir söz sizin için kötü olabilir. Yaşadığınız maddi sıkıntılar, dışarıdan alacağınız bir destekle hafifleyebilir. Konuşmacı olmaktan bu hafta uzak durun.

Aslan Burcu

Sinir ve öfkeyi bastıramadığınız taktirde tartışmacı olabilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşadığınız sıkıntılar sizin karakterinizden kaynaklanıyor olabilir. Yaşadığınız problemlerin neyden kaynaklandığını bulun. Hayatınızdaki pek çok şey bitme noktasına gelebilir, dikkatli olun. Sakin kalmaya özen gösterin. Spor kazalarına dikkat edin. Tansiyona dikkat edin.

Başak Burcu

Kontrollerinizin dışında olaylar gerçekleşecek. Her şeyi kontrol etmek zorunda olmadığınızın farkına varın. Hızlı değişimler yaşıyorsunuz ve bunları kontrol etmekte zorlanıyorsunuz. İş hayatınızda ise takdir edilmeyi beklemek sizi yorabilir. Çalışanlar terfi alabilir veya iş değiştirebilir. Düzeni sevdiğiniz için düzeniniz bozulduğunda sinirleneceksiniz. Eşi olanlar eşine düzensizlik konusunda kızmasın. Yeni katılacağınız ortamlarda yeni arkadaşlar kazanabilirsiniz.

Terazi Burcu

Sevmediğiniz alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Kötü alışkanlıklarınızı bu hafta bitirebilirsiniz. Kendinizi daha güçlü ve mutlu hissetmek isteyebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaptığınız haksızlıklar nedeniyle karışıklıklar oluşabilir. İşsiz olanların önüne yeni iş fırsatları çıkabilir. Sağlık kontrollerinizi ihmal etmeyin. Sizin kulağınıza eşiniz adına gelecek dedikodulara inanmayın ve aldırış etmeyin.

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Akrep Burcu

Olaylara bakış açınızı değiştirin. Hayatınızda düzene daha çok önem verin. Ailenize ilgi göstermeyi ihmal etmeyin. Anne ve babanızı ihmal etmeyin. Umutsuz olanların, tüm umutsuzlukları sona eriyor. Sizi yoran kişileri kendinizden arındırıyorsunuz. Çalıştığınız yerde sizi aşağıya çekmeye çalışan kişilerden uzaklaşacaksınız. Radikal kararlar vereceksiniz. Kalbi boş olanlar, ileride hayat arkadaşı olacak kişileri tanıyabilirler. Çok iyi fırsatlar elde edeceksiniz ve paralar kazanacaksınız. Rehberlik rüyaları görebilirsiniz.

Yay Burcu

Bencil ve anlayışsız tavırlar takınabilirsiniz. Bu durum hayatınızdaki kişilerin size tavır almasına neden olabilir. Bencillikten uzak durun. Tarafsız olmayan bakış açınızı değiştirmelisiniz. Anlayışlı olmaya özen gösterin. Aşk hayatınızda çok ciddi gelişmeler var. Kalbi boş olanlar büyük aşklara başlayacak.

Oğlak Burcu

Kendinize olan güveniniz tehlike altına girebilir. Neden insanların sizi eleştirdiğine çözüm bulun. Çok kötü bir haftadasınız. Ailesel sıkıntıları geride bırakacaksınız. Aşk hayatınızdaki durgunluk bir süre daha devam edecek. Bu sabah “Yine mi bu adamın yüzünü görmek zorundayım” düşüncesiyle kalkmış olabilirsiniz. Hayattan soğuduğunuz için bunlar oluyor. İş hayatında kendinizden emin olun. Parasal konularda kıtlık bilinci oluşturmaktan uzak durun.

Kova Burcu

Çevrenizdeki kişilere kendi fikrinizi ısrarla kabul ettirmeye çalışmayın. Yapmış olduğunuz bu baskılar nedeniyle tartışmalar oluşabilir. Ani tepkilere açık olabileceğiniz bir dönemdesiniz, dikkatli olun. Geçmişi gündeme getirmekten uzak durun. Anne veya baba olanlar çocuklarına baskı kurmaktan uzak dursun. Şansınız bu hafta dönebilir. Stresten uzak durun. Rahat olmaya çalışın. Elektrik çarpmalarına dikkat edin.

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Balık Burcu

Sıkıntılı günleriniz geride kalıyor. Geçmişi çok fazla düşünmeden önünüze bakmalısınız. Baş ağrılarınız stresten kaynaklı olabilir. Yüreğinde bir sıkıntı hissedenler, bunun geçici olduğunu kendilerine hatırlatmalıdır. Uzun zamandır birikim yapmak isteyenler, bunları planlamak isteyecektir. İyimser olmanız ikili ilişkilerinizde anlaşılır olmanızı sağlayacak. Kendinize duyduğunuz güven artacak. Maddi ve manevi olarak güçleneceksiniz. Geçmişi bırakın, geleceğe odaklanın.

11-18 Şubat 2019 Haftalık Burç Yorumları-Nuray Sayarı’nın videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir