Samsung Galaxy Tab S3 İncelemesi

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page

Samsung Galaxy Tab S3 İncelemesi yazımızda tabletin genel özellikleri, olumlu yanları, teknik özellikleri ve satış fiyatını inceleme yazımızda yazdık.

Samsung Galaxy Tab S3

Tablet piyasasında Samsung ve Apple’ın büyük bir üstünlüğü bulunmaktadır. Diğer markalı cihazlar tablet üretimini durdurmuş veya azaltmıştır. Samsung Galaxy Tab S3 tamamen cam malzemesi ile yapılmıştır. Android işletim sistemi yüklü olan tablet, piyasanın en iyi tabletleri arasındadır. Tablet 6 mm kalınlığında ve 429 gram ağırlığındadır. Ekranın altında parmak izi okuyucu tuşu, yanlarında kapatma ve silme tuşları bulunmaktadır. Samsung Galaxy Tab S3‘ün en büyük rakibi olan Apple tablete göre daha hafif ve ince yapıya sahiptir. Tabletin 4 yanında ses mangalları bulunmakta ve AKG uyumlu hoparlör bulunmaktadır. Tabletin alt tarafından kulaklık girişi bulunmaktadır. Ses çıkışları güzel bir atmosfer oluşturmaktadır. Bluetooth 4.2 desteği tablette bulunmaktadır. Tablette sim kart girişi bulunmamaktadır. Tablette NFC bağlantısı da bulunmamaktadır. Wi-fi bağlantısı ile internete hızlı bir şekilde bağlanabilirsiniz. Tabletin sağ tarafında güç ve ses butonları bulunmaktadır. Sağ altta ise micro-sd kart girişi bulunuyor. Tablete 265 GB’a kadar harici alan koyabilirsiniz. Tabletin alt kısmında USB-c portu bulunmaktadır. Tabletin hızı önceki versiyonuna göre daha hızlıdır. Bölünebilen ekran bu tablette de bulunmaktadır.

samsung-galaxy-tab-s3-fiyat

Samsung Galaxy Tab S3 Teknik Özellikleri

Samsung Galaxy Tab S3‘ün kutusunda SPEN(kalem) bulunmaktadır. Kalemi ile çizim ve not almak daha rahat olacaktır. Tablet kapalı iken not alabilme özelliği bulunmaktadır. Samsung Galaxy Tab S3‘ün işlemci gücü Snapdragon 820 (2.15GHz Quad + 1.6GHz )dir. 4 GB RAM belleğine sahiptir. Android 7.0 Nougat işletim sistemi yüklüdür. Arka kamerası 13 MP, ön kamerası 5 MP çözünürlükte çekmektedir. Kamerada Led flash bulunmaktadır. Video kayıt etme özelliği UHD 4K (3840×2160)@30fps iken video görüntüleme özelliği UHD 4K (3840×2160)@60fps’dir. Tabletin ekran boyutu 9.7 inç, çözünürlüğü ise QXGA 2048 x 1536 Super Amoled’dir. Pil kapasitesi 6000 mah’dır. Usb 3.1 donanımı bulunmaktadır. Dahili hafızası 32 GB’dır. Samsung Galaxy Tab S3 siyah ve gümüş renkler olmak üzere iki renk seçeneği ile satılmaktadır.

Samsung Galaxy Tab S3 Fiyatı

Samsung Galaxy Tab S3 satış fiyatı: 2199 TL’dir.(shop.samsung.com/tr)

hepsiburada.com satış fiyatı: 2.099 TL.

Samsung Galaxy Tab S3 İncelemesi.

Paylaşmak İçin
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrPrint this page
The following two tabs change content below.
Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Latest posts by Admin (see all)

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir