Ev Kadınlarının Yemeklerini Sipariş Etme: MamaMe

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Ev Kadınlarının Yemeklerini Sipariş Etme: MamaMe yazımızda annelerin lezzetli ev yemeklerini internet sitesi aracılığı ile sipariş verebileceğiniz MamaMe kadın girişimciliğini yazdık.

MamaMe Sitesi

Ev kadınlarının ev yemeklerini yaptığı ve isteyene ücret karşılığı gönderdiği bir yemek platformudur. Kurucu ve ortaklarının çoğu kadın girişimcidir. Kadınların ekonomilerini kazanmaları için geliştirilmiştir. Anne yemeklerini sevenler ve sağlık yemek yemek isteyenlerin buluştuğu bir yerdir. MamaMe sitesinde yemek satışından kazanılan gelirin çoğu kısmı yemek hazırlayan kadınlara gitmektedir. Kadınların iş gücüne katılma etkisi erkeklerin katılmasından 2 kat etkilidir. Kadınlar burada hem yemek yapıyorlar hemde evlerine gelir kaynağı oluşturmuş oluyorlar. Kendi ev ortamlarında yapmış oldukları birbirinden güzel ev yemeklerini müşterileriyle buluşturuyorlar. Kurumsal çalışmaya nazaran girişimcilik kadınlara göre daha uygundur. Özel iş yaşamının zorlukları girişimcilik sektöründe daha az yaşanmaktadır. Kadınların severek yaptıkları yemeklerde onların girişimcilik özelliğini kullanmasına katkı sağlayacaktır. MamaMe sitesi de ev yemeklerini satmak isteyen kadınlara ekonomik destek olmaktadır. Kendi işinin patronu olmak en önemli getirisidir. Kimseden emir almanıza gerek kalmadan paranızı kazanabilmenizi sağlamaktadır.

mamame-anne-yemegi

Nerelere Hizmet Verilmektedir?

Şuanda İstanbul‘un Ataşehir, Beşiktaş, Beyoğlu, Kadıköy, Kağıthane, Sarıyer, Şişli ilçelerinde hizmet vermektedir. Gelişmeye bağlı olarak diğer ilçelere de hizmet götürülecektir. Bir çok kişinin anne yemeği özlemi vardır. Hazır yemekler yerine sağlıklı ve geleneksel yemek yemek isteyenler bir hayli fazladır. Özellikle İstanbul gibi kent yaşamında anne yemeği zor bulunmaktadır. MamaMe’ye katılan annelerin yaşadıkları bölgelere göre diğer illere de ev yemeği hizmeti gelecektir.

mamame-siparis

MamaMe’de Herkes Yemek Yapabilir mi?

MamaMe’de çalışmak isteyen kadınlar rahatlıkla başvurabilir. Bunun için onlara bir e-posta atmanız yeterlidir. Kadınlardan oluşan ekipleri sizin eve gelip sizinle tanışmaktadır. Mutfağınıza baktıktan sonra, yemeklerinizi tadarlar. Size verilen eğitimi alıp, hijyen koşullarını sağladıktan sonra MamaMe’ye katılabilirsiniz. Şimdiye kadar 500 kişi başvuruda bulunmuştur.

mamame-evlere-anne-yemegi

MamaMe’de Sipariş Verme

Site açıldığında hemen sipariş verebilirsiniz. Yemeği nereye istediğinizi işaretleyin, hangi yemeği hangi MaMe‘den istediğinizi, miktarını ve ne zaman teslim edilmesini istediğinizi seçip tamamlayın. Kredi kartınızı bir kere girmeniz yetiyor sonraki siparişlerde kayıtlı olacaktır. Güvenli ödeme sistemi kullanılmaktadır. Faturanız e-postanıza gönderilmektedir. Yemeğiniz kuryeyle size ulaşıyor. Tekrar sipariş vermeden önce bir önceki yemeğe not veriyorsunuz. Sağlık ve hijyene bir anne titizliğiyle yaklaşılmaktadır. Yemekleri Kap-Gel gibi çözüm ortakları taşımaktadır. Sipariş vermiş olduğunuz yemekler soğuk gelmektedir size ısıtmak kalıyor.

MamaMe İletişim Bilgileri

Nisbetiye Mahallesi | Gazi Güçnar Sokak | No:4/5, Beşiktaş| 34340 | İstanbul | Tel: +902123375794 | e-posta: info@mamame.com.tr | Beşiktaş

Ev Kadınlarının Yemeklerini Sipariş Etme: MamaMe.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com