Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi yazımızda euro truck simulator 2 ve batman arkham city gibi ünlü 10 adet indirime girmiş oyunları listemizde yazdık.

Euro Truck Simulator 2

Simülasyon Oyunları içerisinde Euro Truck Simulator 2, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar 39 tl’den 9,75 tl’ye düşmüştür. Oyunun içeriği ise; Avrupa çapında, yolun kralı olarak seyahat edin, etkileyici mesafelere önemli yük gönderen bir kamyon şoförüsünüz. İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve daha birçok şehirde keşfedilecek düzinelerce kentte dayanıklılık, beceri ve hızınız sınırlarına kadar sürecektir. Euro Truck Simulator Türk oyuncular tarafından oldukça sevilmektedir.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Batman: Arkham City

Aksiyon Oyunları içerisinde Batman: Arkham City – Game of the Year Edition, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan 31,00 tl yerine 7,75 tl’ye satılmaktadır. Bu fiyata Goty Edition’ın piyasaya sürülmesi ile Batman: Arkham City ve tüm DLC’yi satın alabilirsiniz. Arkham City 100 üzerinden 95 puan almış bir oyundur kaçırmadan bu indirimden yararlanın.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Mount and Blade: Warband

Aksiyon Oyunları içerisinde Mount & Blade: Warband, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 29,99 tl yerine 7,49 tl’ye satılmaktadır. Oyunun içeriğinde savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye giriyorsunuz. Adamlarınızı savaşa sokup, topraklarınızı genişleterek, Kalradya Tahtı için düşmanlarınızla savaşıyorsunuz.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

The Walking Dead

Macera Oyunları ve korku oyunları içerisinde yer alan The Walking Dead, efsane zombi dizisinin oyunudur. 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 39,00 tl’den 9,75 tl’ye düşmüştür. Robert Kerkman’ın ödüllü çizgi roman serisi ile aynı evrende hazırlanan beş bölümlü Bir Macera Korku serisini içermektedir.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Spec Ops: The Line

Aksiyon Oyunları içerisinde Spec Ops: The Line, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 49,00 tl yerine 9,80 tl’ye satılmaktadır. Üçüncü Şahıs modern bir askeri atıcı, onları anlatılamaz durumların ortasına koyarak oyunculara meydan okuyacak şekilde tasarlanmıştır. Senaryo kalitesi ve oyun efektleri oldukça kalitelidir.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Portal 2

Aksiyon Oyunları içerisinde Portal 2, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 31,00 tl yerine 3,10 tl’ye satılmaktadır. Siz ve arkadaşlarınız için co-op bulmaca tasarlamanız için tasarlanmıştır.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Half-Life 2

Aksiyon Oyunları içerisinde Half-Life 2, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 18,00 tl yerine 1,80 tl’ye satılmaktadır. Eski zamanların efsane oyununu orijinal olarak oynama şansı sunuyor.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Outlast

Macera Oyunları içerisinde yer alan Outlast, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 31,00 tl yerine 4,65 tl’ye satılmaktadır. Birinci sınıf bir hayatta kalma korku oyunu Outlast’ta hayatta kalamayacağınız bir deneydir. Youtuber’ların en çok oynadıkları oyunlardandır.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

RYO Oyunları içerisinde The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 31,00 tl yerine 4,65 tl’ye satılmaktadır. Riviera Geralt’ı Witcher hakkında RPG destanında büyüleyici bir hikayenin, dinamik savaş sistemi ile oyunun zevkine varabilirsiniz.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Bastion

Bağımsız Yapımcı Oyunları içerisinde Bastion, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 24,00 tl yerine 4,80 tl’ye satılmaktadır. Dünyayı parçalayan gerçeküstü bir felaket olan The Calamity’nin sırlarını keşfedin. Steam oyun ücretlerini kendi sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi.

Paylaşımcı olalım :)
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on RedditShare on TumblrEmail this to someonePrint this page
if ( post_password_required() ) return; ?>

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir