Gastrit,Ülser Tedavisi ve Bazı Hastalıkların Bitkisel Tedavisi

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Gastrit,ülser,kulak kaşıntısı,kulak çınlaması,derideki kaşıntılar için çözüm,bel kısmından kilo alanlar için çözüm,uzun süreli geçmeyen kuru öksürük tedavilerini Prof.dr İbrahim saraçoğlu yardımıyla yazımızda yazdık.

bagirsakagrisi

Midenizde olan Gastrit ve Ülsere karşı Bitkisel Çözüm

Gastrit ve ülsere karşı olmuş muz (kahverenginde olan muz)soyularak bir kaseye koyulur. Üzerine 1 bardak doğal ev sütü katıp karıştırmanız gerekir. Öğlen yemeğinden 1 saat önce ve akşam yemeğinden 1 saat önce günde 2 kere tüketilir. Olmuş muz ve süt karşımı sizde bulunan mide problemlerini geçirecektir. Bunun dışında kullandığınız mide koruyucu ilaçlar sizde bunama ve hatırlayamama sorunlarına neden olur. Boşuna bu ilaçları almayın. Muz ve süt karışımını kullanın ağrılarınız dan kurtulun. Mide krampı ve ani gelen ağrılar için kekik çayı içerseniz çok faydasını görürsünüz.

Kulak Kaşıntısı Olanlar

Kulakları kaşınan kişiler doğal elma sirkesini kulak pamuğu yardımıyla kulaklarına sürmelidir. Kulakların kaşınması geçene kadar her gün bu işlem uygulanır.

Kulak Çınlaması Olanlar

Kulaklarınız çınlıyorsa susam yağı ile kulak arkasında bulunan kemiklere masaj yaparak bu çınlamalar dan kurtulabilirsiniz. Susam yağını ağrı kesici olarak da kullanabilirsiniz.

Derideki  Kaşıntılar İçin Yulaf Samanı

Vücudunuzda ortaya çıkan ve geçmeyen kaşıntılar için yeşil renkli yulaf samanı kullanmanız gerekir. Egzamaya bağlı kaşıntılar, sedefe bağlı kaşıntılar gibi. Yulaf samanından 1  yemek kaşığı kadar 150 ml suda 5 dakika kadar kaynatıp kullanacaksınız. Gastrit-Ülser Tedavisi ve Bazı Hastalıkların Bitkisel Tedavisi.

siskinlik1

Bel Kısmından Kilo Alanların Ne Yapması Gerekir

Tüm vücudu zayıf ve normal fakat bel kısmında sürekli bir şişiklik olan simidi olanlar bir türlü bu şişkinliği atamıyorsanız. Öncelikle polikistik overınız varsa soğan kürünü uygulamanız gerekir. Yoksa bel kısmında olan kilolardan kurtulamazsınız. Kadınlar için geçerli olan doğum kontrol haplarının kullanımlarında ise bu bölgedeki yağlanmanın geçme imkanı yoktur. Bunlardan kurtulduğunuzda vücut kendi sistemine döner ve tüm vücut aynı oranda kalır. Fazladan diyet ve spor yapmanıza gerek kalmaz.

oksuruk

Uzun Süreli Geçmeyen Öksürük Tedavisi

Aylar süren ve nedenini anlamadığınız öksürüğünüz varsa ve daha önceden öksürük şurupları kullanıp ta yinede geçmemiş ise gül hatmi çiçeği kullanmamız gerekir. 7-8 tane hatmi çiçeğini 1 bardak kaynar süt ile kaynatıp 5 dakika sonrasında süzün. Günde 2 kere içilir. Öğleden önce ve sonraları tüketilir. Diğer çözüm de ise günde 1 yemek kaşığı Andız Pekmezi tüketirseniz öksürüğünüz geçecektir. Bu tedaviler kuru öksürükler için geçerlidir.

Gastrit-Ülser Tedavisi ve Bazı Hastalıkların Bitkisel Tedavisi.

Sosyal Paylaşım
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on Tumblr

Admin

Yazılım Mühendisi-Blog Yazarı-Güncel Haber ve Bilgi Bloğu-Yavuz Mental

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com