İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler

İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler listesini 5 maddede toparladık. Buradaki sorun, her gün işe gitmek için sabah erkenden kalkıp akşam olana kadar başkaları için çalışıp kendisi çok kazanırken sizin ufak bir pay almanızdır. Bunu ufak da olsa düzeltmek için kendimize göre iş yapabilmeliyiz. Sevdiğimiz işi evde oturup yapabiliyorsak, sevmediğimiz iş için her gün o kadar yol çekmek niye ki. Hele ki İstanbul gibi trafiğin kargaşanın bol olduğu bir yerde yaşıyorsanız. Burada para kazanma diğer yerlere göre oranı daha fazla olabilir ama insanın içindeki yaşam enerjisini maalesef alıp götürüyor. Aşağıdaki yazıda alternatif yolları sizlere gösterdik. Denemek de fayda var.

evden-para-kazanmanin-5-yolu
Evden para kazanmanın 5 yolu

İsterseniz şu 10 maddelik evde bilgisayar başında yapabileceğiniz para kazandıran meslekleri deneyebilirsiniz.

1-Youtuber olmak

YouTube'dan En Çok Para Kazanan Kanallar
YouTube’dan En Çok Para Kazanan Kanallar

YouTube, internet’den video izlemeye ve yayınlamaya olanak sağlar. Buradan video izlemeyi seviyorsanız, sizde insanların ilgisini çekebilecek videolar paylaşabilirsiniz. Video çekmek dışarıdan bakıldığı kadar kolay bir iş değildir. Bunda da emek harcamak gerekiyor fakat her şey kendi ellerinizde ve YouTube kanalınızı büyütme olanağınız var. Her gün değişik fikirler üretmeli ve bunları videoya dökebilmelisiniz. YouTube, düzenli ve özgün video yükleyen YouTuberları sever ve belirli bir zaman sonra yükselmeye başlarsınız. Google adsense uygulamasıyla birlikte hesap açarak izlenilen videolardan para kazanma olanağına da geçiş yapabilirsiniz.

2- Bionluk Sitesi Kullanımı

Bionluk Sitesi
Bionluk Sitesi

Bionluk sitesi size özgür , free olarak yapabileceğiniz işleri başka kişilere satmanıza olanak sağlar. Sunum beceriniz yüksek mesela. Bu özelliğinizi sitede satış ilanına çıkartarak şirketlere ve ihtiyacı olanlara pazarlama yüzü olarak kendinizi önerebilirsiniz. Bu sistemle alacağınız ücreti önceden belirlersiniz ve alıcının sizin sunduğunuz hizmeti satın almasını beklersiniz.

3- Yurt Dışındaki Sitelerden İthal Eşya Getir ve Sat

aliexpress
aliexpress

Aliexpress gibi Çin’den ucuza alabileceğiniz aklınızda ne varsa Türkiye’ye getirtip burada uygun fiyatlara satabilirsiniz. Buradaki gittigidiyor.com, sahibinden.com gibi alışveriş sitelerinden satışa çıkarıp ticaret yapabilirsiniz.

4-Udemy Online Ders Anlatma

Udemy Online
Udemy Online

Öğretme ve anlatma yetenekleriniz varsa dilediğiniz derslerde öğrenme ihtiyacı olan öğrencilere ücret karşılığı ders satabilirsiniz. Kaliteli ve ilgi çeken bir ders yayınladığınız da o dersi çok öğrenci satın alacaktır ve bu size maaş olarak geri dönecektir.

5- Özgür Yazar Olabilirsiniz(yavuzmental.com)

yavuzmental.com
yavuzmental.com

Bir çok site fikirleri olan değişik konularda makale, yazı yazabilen yazar arıyor. Bu yazılardan uygun fiyatlar karşılığı sizde yazabilirsiniz. Şuanda üzerinde bulunduğunuz site de yapılan farklı bir şey değildir. Önemli fikirler her zaman değer kazanır.

İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler.

Admin

Yazılım mühendisi

İşe Gitmeden Evden Para Kazanabileceğiniz İşler” için bir yorum

Eklemek istedikleriniz :