Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı

Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı

Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı ve Ölü deriyi arındırmak için doğal peeling yapımı.

Ölü deriyi arındırmak için doğal peeling yapımı

Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı
    Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı

Malzemeler: 1 çorba kaşığı Yulaf, 1 tatlı kaşığı pirinç unu, portakal kabuğu rendesi, 1 çorba kaşığı yoğurt ve 1 çorba kaşığı bal tüm malzemeler bunlardır.

Hazırlanışı: Yulafı mixer’de rendeliyoruz. Tüm malzemeyi bir kasede karıştırıyoruz. Yoğurdu kase dolana kadar koyabilirsiniz. Uygulamayı elinize de koyabilirsiniz. Yoğurdu koymamızın sebebi açıcı özelliği olmasındandır.Tüm malzemeyi hazırladıktan sonra  10 dakika kadar bekletip, peeling halinde uygulama yapıyoruz.

Güneş lekelerine karşı Doğal karışımpeeling

Yüzünüzdeki ve elinizdeki güneş lekelerinden kurtulmak için doğal cilt maskesi yapımı.

Malzemeler: 2 dilim haşlanmış patlıcan, 1 çay kaşığı karbonat, 1 tatlı kaşığı yoğurt, 3-4 damla limon suyu.

Hazırlanışı: Patlıcandan 2 dilim kesip 10 dakika kadar haşlıyoruz. Havanda patlıcanları eziyoruz. Patlıcanın açıcı özelliği olduğundan güzelce eziyoruz. İçerisine 1 çay kaşığı karbonat koyuyoruz. Daha sonra 1 tatlı kaşığı yoğurt daha sonra 3-4 damla limon suyu ekliyoruz. Karıştırıyoruz ve yüzümüze sürüyoruz. Yüzümüzde 20 dakika kadar kalıyor. Çıkarırken ovuşturarak çıkartıyoruz maskemizi. Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı.

Her cilde iyi gelen yüzünüze komple bakım sağlayan karışım

Malzemeler: 1 çorba kaşığı lavanta, 1 tatlı kaşığı kil, 1 tatlı kaşığı yoğurt, 3 damla zeytinyağı.

Hazırlanışı: Kaseye lavantamızı koyuyoruz. Üzerine beyaz kilimizi koyuyoruz. Üzerine yoğurt daha sonra balı sürüyoruz. Yoğurt kıvamı boza kıvamına gelinceye kadar karışıma koyun. Temiz cilde haftada 2 kere uygulayabilirsiniz. Cildinizi sağlamlaştırırsınız.

her-cilde-uyan-kur

Saçların derisindeki kepeklerin tedavisi için doğal kür yapımı

kepek-icinMalzemeler: 1 çorba kaşığı ruşeym(buğdayın özü), 1 çorba kaşığı kekik, 1 çorba kaşığı karanfil,  yarım kilo zeytinyağı.

Hazırlanışı: Ruşeym katıyoruz ardından bilye kekiği katıyoruz. Karanfili ve zeytin yağını karışımın içine koyuyoruz. Bu karışımı 20 gün bekletmeniz gerekmektedir. 20 gün dolduktan sonra karışımı süzüp haftada bir gün saç diplerine masaj yapıyorsunuz. 2 saat bekletiyorsunuz kafanızda bu karışımı.

Güneş Lekelerine Karşı Doğal Peeling Yapımı.

 

 

 

Admin

Yazılım mühendisi

Eklemek istedikleriniz :